Dramat zwierząt w gospodarstwie. Cztery zwierzęta już nie żyły, jedno trzeba było uśpić (zdjęcia)

Cztery zwierzęta już nie żyły, jedno trzeba było uśpić, a trzy sztuki bydła zostały odebrane jednemu z mieszkańców miejscowości Krzywe nieopodal Krasnego. To efekt kontroli policji, Powiatowego Lekarza Weterynarii w Lubartowie oraz przedstawicieli organizacji zajmującej się obroną praw zwierząt.

20 komentarzy

 1. A w całym tym artykule nie ma wzmianki o właścicielu.Jest tylko że grozi mu odpowiedzialność.A czy ktoś z szanownych sędziów forumowych pofatygował się żeby sprawdzić dlaczego zaszła taka okoliczność.Może ten właściciel leży chory i również wymaga opieki,może uległ wypadkowi lub nie daj Boże zmarł,moze leży w szpitalu,jakoś o tym nie było wzmianki w artykule.Moze by tak portal umieszczał bardziej szczegółowe artykuły .Od razu zaniedbał-skazać,można i tak przecież to tylko człowiek

 2. Właściciel tych zwierząt to chłop w sile wieku ,oprócz tego że zamiast mózgu ma alcohol to zrobił to z pełną świadomością . Zwierzęta – nie tylko bydło zaniedbał i zagłodził …na podwórku, były psy 3 sztuki, 15 kotów skrajnie zaniedbanych i wychudzonych, gęsi oraz bardzo chude kaczki. W stanie upojenia alkoholowego policja znalazła go w domu….Jedna z padłych krów była w stanie znacznego rozkładu, jak to wytłumaczyć ? nie wchodził do obory bo ? za to codziennie miał czas kupić flaszkę i pójść do swojej meliny się napić to jest mentalność wsioka alkoholika Mógł sprzedać krowy i przechlać kasę, przynajmniej by żyły i nie umarły w mękach ….

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.7675zł 0.58%
  • GBP 5.2861zł -0.2%
  • EUR 4.5447zł -0.01%
  • CHF 4.1472zł 0.14%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Noc Muzeów w Muzeum Sił Powietrznych w Dęblinie
  Noc Muzeów w Muzeum Narodowym w Lublinie
  Noc Muzeów w Ogrodzie Botanicznym UMCS
  Noc Muzeów w Muzeum Wsi Lubelskiej
  Pokrzywowy Jarmark Lubelski: Królować będą produkty z pokrzywą