690 680 960

Nie dostosowała prędkości do warunków. Kierowany przez 18-latkę ford, uderzył w drzewo

Młoda kobieta straciła panowanie nad pojazdem, auto uderzyło w barierę energochłonną i drzewo. na szczęście jej, jak też jadącym z nią koleżankom, nic się nie stało.

Do zdarzenia doszło w czwartek o godzinie 8:05 na ulicy Paderewskiego w Nałęczowie. Samochód osobowy uderzył tam w drzewo. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Jak wstępnie ustalili funkcjonariusze puławskiej drogówki, kierująca fordem 18-letnia mieszkanka powiatu opolskiego straciła nagle panowanie nad pojazdem. Auto uderzyło w krawężnik, po chwili w barierę energochłonną a następnie w drzewo.

Wraz z 18-latką, fordem podróżowały jeszcze jej dwie koleżanki. Na szczęście młode kobiety nie odniosły poważniejszych obrażeń. Doznały tylko niegroźnych potłuczeń ciała i po opatrzeniu mogły wrócić do swoich domów.

Badanie alkomatem wykazało, że kierująca była trzeźwa. Jak ustalili policjanci, przyczyną zdarzenia było niedostosowanie prędkości do panujących na drodze warunków.

41

(fot. policja)
2017-03-16 18:45:05

30 komentarzy

 1. ciekawe czy smartfon cały ….

 2. Faktem niezaprzeczalnym jest że kierowcy w wieku 18-25 powodują najwięcej wypadków i nie przypadkowo składka OC dla kierowcow w tym wieku jest najwyższa .18 lat i prawo jazdy to w 99% przypadków brawura ,głupota i bezmyślność i to nie tylko za kierownicą …wiem po sobie ,choć to bardzo dawno temu było

 3. A stary całe życie na to cacko zbierał… Dzieci do zabawek nie do samochodów… Prawo Jazdy od 21 lat zgłaszam projekt.

 4. No to się sprzeda z dopiskiem ‚autem jeździła kobieta’, w czym problem

 5. mega mocny ford fusion poterzny bardzo drogi samochod dobry w teren tam tez się bardzo dobrze się sprawdza niestety nie każdy może takie cacko posiadac

 6. Do klienta trzeba szybko dojechać bo może mu odechcieć się.

 7. Niedługo pojawią się też na ulicach jednokołowi debile….

 8. Takie są efekty gdy działa tylko jedna szara komórka i to tylko ta, która jest w ręku. Proponuję obowiązkowe badania psychotechniczno – psychiatryczne.

Kursy walut

 • USD 4.2928zł 0.29%
 • GBP 5.2571zł -0.51%
 • EUR 4.692zł -0.34%
 • CHF 4.7023zł -0.26%

Polub nas