Poniedziałek, 22 kwietnia 202422/04/2024
690 680 960
690 680 960

„Doprowadzała do kontaktu skóry dziecka z płynną substancją toksyczną”. Matka odpowie za znęcanie się ze szczególnym okrucieństwem nad córką (wideo, zdjęcia)

Policjanci zatrzymali 43-letnią mieszkankę powiatu łukowskiego za znęcanie się ze szczególnym okrucieństwem nad małoletnią córką. Kobieta doprowadzała do kontaktu toksycznej substancji z twarzą dziecka powodując zeszpecenia ciała. Na leczenie dziecka wielokrotnie prowadzone były zbiórki pieniędzy.

– Prowadzone przez Prokuraturę Okręgową w Lublinie śledztwo dało podstawę do przedstawienia matce dziecka zarzutu znęcania się ze szczególnym okrucieństwem. Kobieta od 2017 roku doprowadzała do kontaktu skóry dziecka z nieustaloną płynną substancją toksyczną o cechach drażniących/żrących, powodując rozległe zmiany skórne w różnych fazach rozwoju. Doszło do trwałego, istotnego zeszpecenia dziecka, zaburzającego normalne społeczne funkcjonowanie człowieka i spełnianie adekwatnych do kolejnych etapów życia i ról społecznych – informuje nadkomisarz Andrzej Fijołek rzecznik prasowy Komendanta Wojewódzkiego Policji w Lublinie.

Na leczenie dziecka wielokrotnie prowadzone były zbiórki pieniędzy. 43-latka została zatrzymana przez policjantów z Wydziału Kryminalnego Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie oraz policjantów łukowskiej komendy.

– Matce dziecka grozi do 15 lat pozbawienia wolności przy uwzględnieniu zmian treści przepisów w czasie najłagodniejszego dla niej zagrożenia karnego. Prokurator skierował wobec niej wniosek do Sądu o zastosowanie tymczasowego aresztowania – dodaje nadkomisarz Andrzej Fijołek.

„Doprowadzała do kontaktu skóry dziecka z płynną substancją toksyczną”. Matka odpowie za znęcanie się ze szczególnym okrucieństwem nad córką (wideo, zdjęcia)

32 komentarze

 1. Nazywa się jak hrabianka Beata

 2. Dajcie mi to coś na 3minuty . Obiecuję, że jej niezatłukę na śmierć.

 3. Gdzie ja żyje…

 4. Tylko osoba z chorym umysłem byłaby do czegoś takiego zdolna.

 5. Zespół Mountchauzena to może być

  • 1. To zespół Münchhausena
   2. Polega na spowodowaniu U SIEBIE choroby, żeby wszyscy się o ciebie troszczyli, a nie okaleczenie dziecka, bo się pracować nie chce…

   • Jest jeszcze tzw.”przeniesiony zespół Munchausena”, wtedy cierpią bliscy z otoczenia, niekoniecznie dzieci…

 6. Matka o nazwisku Bajura

 7. Oszczędzam ci klikania

  Powszechne metody wśród żebraków w średniowieczu. Poczytajcie sobie. Celowo okaleczali, zniekształcali swoje dzieci, żeby wzbudzały litość i skutecznie żebrały.

 8. niech składa do presydęta o ułaskawienie kolejna polityczna będzie ha ha

 9. Myślałam, że po sprawie Kamilka nic mnie już nie zszokuje ale byłam w błędzie. Brak mi słów.

  • Łączę się z Tobą w niemocy skomentowania tego 😳
   Podobnie miałem po Madzi Waśniewskiego

 10. A gdzie był ojciec dziecka jak to się działo ?

Dodaj komentarz

Z kraju