Niedziela, 21 kwietnia 202421/04/2024
690 680 960
690 680 960

Łupy z kradzieży zakopali pod węglem. Trzej młodzi mężczyźni zatrzymani (zdjęcia)

Terespolscy policjanci zatrzymali trzech młodych mężczyzn, którzy odpowiedzą za kradzieże i włamania. Sprawcy kradli wartościowe przedmioty z terenu firmy transportowej. Wartość strat została oszacowana na niemal 8 tys. zł.

Kryminalni terespolskiego komisariatu na początku tego tygodnia uzyskali informację, z której wynikało, że trzej młodzi mieszkańcy gm. Terespol w wieku od 18 do 20 lat podejrzewani są o usiłowanie kradzieży z włamaniem oraz kradzież elektronarzędzi i oleju napędowego z firmy transportowej na terenie tej gminy.

– W trakcie rozmowy z pokrzywdzonym funkcjonariusze potwierdzili te informacje. Mężczyzna przyznał, że zauważył brak elektronarzędzi znajdujących się na placu, jednak nie zgłaszał tego faktu, gdyż sam chciał znaleźć sprawcę. Amatorzy cudzego mienia ukradli między innymi klucze udarowe, szlifierki kontowe, zestaw kluczy, pompkę do spuszczania paliwa oraz 150 litrów oleju napędowego na kwotę niemal 8 tys. zł. Dodatkowo usiłowali włamać się do budynku biura – relacjonuje nadkomisarz Barbara Salczyńska-Pyrchla z bialskiej Policji.

Z relacji poszkodowanego wynikało, że dzień wcześniej spłoszył sprawców z terenu firmy. Próbowali oni ukraść niemal 300 litrów paliwa.

– Policjanci zatrzymali mężczyzn podejrzewanych o te czyny. Odzyskali też część skradzionego mienia. Przedmioty znajdowały się w miejscu zamieszkania 18-latka, który postanowił ukryć je w składowanym węglu… Młodzieńcy usłyszeli już zarzuty w różniej konfiguracji osobowej. Za popełnione czyny grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności – dodaje nadkomisarz Barbara Salczyńska-Pyrchla.

PRZECZYTAJ 

„Doprowadzała do kontaktu skóry dziecka z płynną substancją toksyczną”. Matka odpowie za znęcanie się ze szczególnym okrucieństwem nad córką (wideo, zdjęcia)

6 komentarzy

 1. Dobrodziej frasobliwy

  Jak gołymi okularami widać: Polak potrafi, oj potrafi…

 2. Węgiel przywieźlim a pod nim łupy z kradzieży

 3. Rycho w gumiakach

  Ostatnie zdjęcie bardzo twórcze

  • Wbrew pozorom dające wieeele do myślenia… ot choćby: dlaczego w trzech deskach SĄ gwoździe a w czwartej TEŻ?!

 4. Trzej młodzi z pokolenie homosocjalus. Im się to należało !!!!!
  Brawo PiS

Dodaj komentarz

Z kraju