Czwartek, 25 kwietnia 202425/04/2024
690 680 960
690 680 960

Dom, gdzie doszło do największej zbrodni w ostatnich latach, na sprzedaż. Na razie klientów brak

Dom jednorodzinny w Rakowiskach, w którym brutalnie zamordowane zostało małżeństwo, od miesiąca usiłują sprzedać spadkobiercy ofiar. Jak na razie bezskutecznie.

Został wybudowany trzy lata temu lecz zamieszkiwany był bardzo krótko. Znajduje się na terenie willowego osiedla w pobliżu Białej Podlaskiej, ma 186 m², cztery pokoje, sypialnię z garderobą, dwie łazienki oraz garaż na dwa samochody. Wykończono go w wysokim standardzie, ma podłogowe ogrzewanie, LED-owe oświetlenie czy też liczne szafy wnękowe. Stoi na mającej ponad tysiąc m² działce z ogrodem. Miesiąc temu został wystawiony na sprzedaż lecz jak do tej pory, nawet pomimo atrakcyjnej ceny, która została już obniżona, nikt się nim nawet nie zainteresował. Mowa o domu jednorodzinnym w Rakowiskach, w którym brutalnie zostało zamordowane małżeństwo.

Gdy we wtorek rozmawialiśmy z mieszkańcami Rakowisk wyjaśniali, że jak do tej pory nie widać żadnego zainteresowania klientów. Nawet pomimo tego, że sprzedający są skłonni sporo zejść z ceny. Posiadłość sprzedaje rodzina zamordowanego małżeństwa, gdyż decyzją Sądu Okręgowego w Lublinie Kamil N., jedyne dziecko Jerzego N. i Agnieszki N. został uznany za niegodnego dziedziczenia.

Przypomnijmy, 13 grudnia 2014 roku Kamil N. wraz ze swoją dziewczyną Zuzanną M. zaatakowali rodziców chłopaka, gdy ci spali. Zadali im po kilkanaście uderzeń trzema nożami powodując rany kłute i cięte szyi, tułowia, kończyn górnych i dolnych, co doprowadziło do wstrząsów krwotocznych w wyniku których pokrzywdzeni zmarli. Oboje zostali skazani na karę 25 lat pozbawienia wolności, przy czym przez najbliższe 20 lat nie będą mogli ubiegać się o przedterminowe zwolnienie z Zakładu Karnego.

Dom, gdzie doszło do największej zbrodni w ostatnich latach, na sprzedaż. Na razie klientów brak
Dom, gdzie doszło do największej zbrodni w ostatnich latach, na sprzedaż. Na razie klientów brak

(fot. screen OtoDom, lublin112)
2016-08-04 23:53:11

58 komentarzy

  1. Gdyby było mnie stać chetnie bym kupił ;( piękny domek… a to co działo się tam wcześniej nie ma dla mnie żadnego znaczenia

  2. Kupiłabym ale niestety brak kasiory

  3. Bylabym w stanie kupic, i zamieszkac tam ale nurtuje mnie cos, chlopak dostal 25 lat, za 25 lat moglby przyjsc i zaczac nekac, podziekuje. ;c

Z kraju