Środa, 24 kwietnia 202424/04/2024
690 680 960
690 680 960

Do Lublina przyjechały food trucki. Przedstawiciele polskiej areny street foodowej prezentują kuchnie z całego świata (zdjęcia)

Wczoraj do Lublina przyjechały food trucki. Znajdziecie je na parkingu przy Arenie Lublin. Przedstawiciele polskiej areny street foodowej prezentują kuchnie z całego świata. Impreza potrwa do niedzielnego wieczora.

Do Lublina przyjechało kilkanaście food trucków na zlot, który został zorganizowany na parkingu przy Arenie Lublin. Przez trzy dni przedstawiciele polskiej areny street foodowej zaprezentują kuchnie z całego świata.

Oprócz tego znajduje się stoisko pełne dobroci – od grzanego wina po orzeźwiającą lemoniadę, bezpieczna strefa z ławostołami, gdzie możecie bez przeszkód spożyć zakupione dania.

Na najmłodszych czeka stoisko z zabawkami i balonami, stoisko z watą cukrową, eurobungee, byk rodeo, a dodatkowo w niedzielę organizator zaprasza na spotkanie z ulubionymi postaciami z Psiego Patrolu. Impreza potrwa do niedzieli, do godziny 20.

(fot. lublin112.pl)

22 komentarze

 1. W takich budach na kołach jem w ostateczności… musiał bym zwariować żeby specjalnie jechać i jeść na dworze zimne jedzenie…co to za kuchnia może być o wymiarach 2×2 metry.za tą kasę można zjeść na kanapie w ciepłej restauracji z miłą obsługą.

  • Nic dodać nic ująć. Zrobiłem parę razy podejście do tzw. foofdtracków, i za każdym razem byle co. Szkoda kasy, jak przyciśnie to już lepiej zjeść hot doga na jakiejś stacji.

 2. Ceny z kosmosu!!!! Nie warto

 3. Dajcie amci amci ja być głodny

 4. Nie mam dzieguw ale moge posprzatac

 5. Lepiej samemu w domu zrobic i taniej i smaczniej

 6. 7 budek z czego 3 nieczynne
  Jedzenie nieświeże, czuć starym olejem . Ceny kosmiczne , pół porcji frytek i 3 chripsy z kurczaka 32 zł.
  Wydarzenie nie miało nic wspólnego z food truck.

Z kraju