Wtorek, 18 czerwca 202418/06/2024
690 680 960
690 680 960

Do kin wchodzi film, który kręcono w Lublinie. Scenariusz oparty jest na prawdziwej historii

W piątek, 19 kwietnia, do kin wchodzi polsko-kanadyjska produkcja „Przysięga Ireny” w reżyserii Louise Archambault. Zdjęcia do filmu kręcono m.in. na Starym Mieście w Lublinie czy też w Muzeum Wsi Lubelskiej.

22 komentarze

  1. Trzeba wybarwić z czerwonego na biały naród „wybrany” W Palestynie mordują bez konsekwencji. Historycznie to im się należy?

  2. Ale żeby dla filmu wieszać ludzi ?? Seweryn ty q..o

  3. Jeśli tam gra Seweryn to nie oglądam. Z drugiej strony jednak zalatuje zakrzywienim historii bo wiadomo kto to kręcił.

  4. Póxniej okaże sie że ten film ma tyle wspólnego z prawdą co milośc żyda do palestyńczyka

  5. Filmy o garbatych nosach – zawsze tylko jako poszkodowanych! – kreci sie po to, zeby dostac jakas nagrode na festiwalu. „zacny temat, wazna problematyka” i juz sypia sie szekle. A kazdy z takich filmow to kalka wszystkich poprzednich: biedni zydzi, zli Polacy, zli/dobrzy Niemcy, moralne dylematy, wzruszajace sceny, glodne dzieci. Szkkoda na to czasu i atlasu, a juz na pewno szkoda pieniedzy na bilet.

  6. Irena ratowała biednych Niemców przed komorami polskich nazistów.

  7. Krzysztof Muszczyk

    Wybitny aktor Seweryn Andrzej to niech się znowu za babę przebierze i wmawia ciemnym, tvnowskim ludziom, że to postęp, a nie polski kabaret. 🙂

Dodaj komentarz