690 680 960

Decyzja została podjęta. Szpitale tymczasowe dla chorych na Covid-19 zostaną niebawem zamknięte

Tylko do końca miesiąca będą istniały szpitale tymczasowe, jakie utworzono w trakcie pandemii Covid-19. W Lublinie jest już pomysł na nowe wykorzystanie obiektu.

29 komentarzy

 1. Kiedy koniec szmatek na twarzach ?

  Nareszcie ….teraz czekam na odwołanie tych zalosnych maseczek w sklepach bo już rzygać mi się od niej chce …mam jedną ” na sztukę ” od początku pandemie …i zeby nie było że nie wierzę w pandemie ,bo miałem do czynienia osobiście i ,znalem też kilka osób które nie przeżyły spotkania z covidem …ale w skuteczność tych żałosnych szmatek na twarzach a raczej Brodach i ustach po prostu nie wierzę

 2. Na uchodźcach mają lepszą kasę niż za covid 19 nie ważne że Polskę zrujnują ważne że się oni nachapią

 3. Jasio (z III d)

  Ojo joj… nasi bohaterscy lekarze odstawieni od cowidowych korytek będą musieli przypomnieć sobie jak się leczy inne choroby.

 4. w Niemczech jest już 6 fala 240 tyś zakażeń, a u nas cuda.

  • Cuda tym większe, że nie dzięki Bogu (który jest stworzycielem koronawirusów), a Putinowi 😆

 5. Lekarz który boi się wirusa jest jak żołnierz który boi się wyjść z okopu podczas bitwy.Wszyscy wiedzą jaka jest za to kara.Boisz się to wy…….aj!

 6. pandemia – oszustwo pisiorów

 7. Dlaczego lekarze biorą dodatki covidowe to miliony złotych miesięcznie straty dla Polski.

 8. W obliczu konfliktu na wschodzie proponuje dać każdemu mundurowemu dodatek i to taki jak covidowy w pierwszej wersji.Należy się,a co!

 9. Onufry z Czereśni

  To teraz poprosimy o podsumowania. Ile było przyjętych osób, w jakim stanie, ile wyniosły koszty utrzymania, ile osób na poszczególnych szczeblach było zatrudnionych l, jakie pensje otrzymali prezesi tych obiektów, jakie pensje otrzymali lekarze, jakie pensje otrzymał personel medyczny.

  • Jak jakie pensje? A takie, że pobudowali sobie domy… znam takiego jednego lekarza – miesięcznie ponad 100tys. Można? Można… banda krętaczy i felczerów nie lekarzy.

 10. fałszywa pandemia

Kursy walut

 • USD 4.2559zł 0.75%
 • GBP 5.2567zł 0.55%
 • EUR 4.5376zł 0.34%
 • CHF 4.671zł 0.05%

Polub nas