Dachowanie volkswagena na ul. Kunickiego. Wcześniej zderzył się z fordem (zdjęcia)

Zignorowanie wskazań sygnalizacji świetlnej przez jednego z kierujących było przyczyną zderzenia dwóch aut na jednym z lubelskich skrzyżowań. Policjanci ustalają teraz, kto doprowadził do wypadku, gdyż oboje kierujący zapewniają, że mieli zielone światło.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek około godziny 9:50 na ul. Kunickiego w Lublinie. Na skrzyżowaniu z ul. Pawią zderzyły się dwa samochody osobowe ford i volkswagen. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespoły ratownictwa medycznego oraz policja.

Jak wstępnie ustalono, kierująca volkswagenem kobieta jechała ul. Kunickiego w kierunku Biłgoraja, z kolei kierowca forda poruszał się ul. Pawią od strony Nowego Światu. Na skrzyżowaniu doszło do zderzenia obu pojazdów. Wytrącony z toru jazdy volkswagen dachował, uderzając jeszcze w zaparkowane audi.

W zdarzeniu poszkodowana została jedna osoba, kierowcę forda przetransportowano do szpitala. Oboje kierujący twierdzili, że mieli zielone światło. Na miejscu pracują policjanci, którzy ustalają szczegółowe okoliczności zdarzenia. Występują utrudnienia w ruchu.

(fot. lublin112.pl, nadesłane – Mariusz, Mateusz)

Zobacz również

22 komentarze

 1. Ciekawe czy za nieuzasadniony wyjazd z domu dostaną po 5 tyś. zł od sanepidu bo raczej z pracy ani do pracy oboje nie jechali no chyba że mają 65+i po zakupy bo to była ta pora co tylko seniorom wolno robić zakupy

 2. Akurat to byl mój brat i razem jezdzimy na taksówce, ewidentnie baba przeciela na czerwonym a za ten śmiech ktory widzialem na jej twarzy bym jej nawet z tamtad nie wyciągał idiotka jakich nie mało

 3. „Ludzie” hejtują kierowcę taksówki, a nie wiedzą nic… Chłopak jeździ dla jednej z korporacji, dorabia jeszcze przy innej pracy, również jako kierowca, by zapewnić godne życie swojej rodzinie, jest dobrym kierowcą i człowiekiem, a wypadek zdażył sie z wyłącznej winy kierujacej VW, co potwierdzili i świadkowie, i monitoring. Kobieta powinna stracić kwity dożywotnio po tym co zrobiła i jak zachowała sie później, zero myślenia i empatii… aż klawiatury szkoda. Oby kierowca taxi się z tego wylizal szybko, całość nie wyglądała dobrze!

  • pracujący na 1 etacie

   nie dodałeś jeszcze do listy miejsc pracy złotówy kilku innych i jego zasług dla rozwoju RP i KK. Czekam na bluzgi

 4. @bus a czy nie możesz pojąć ze kierowca taxi jechał np do domu po skończonej pracy albo po klienta? Pomysł zanim coś napiszesz

 5. Zgadza się moje przeoczenie

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.7456zł -0.15%
  • GBP 5.2969zł -0.15%
  • EUR 4.5453zł -0.38%
  • CHF 4.1413zł -0.43%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Noc Muzeów w Muzeum Sił Powietrznych w Dęblinie
  Noc Muzeów w Muzeum Narodowym w Lublinie
  Noc Muzeów w Ogrodzie Botanicznym UMCS
  Noc Muzeów w Muzeum Wsi Lubelskiej
  Pokrzywowy Jarmark Lubelski: Królować będą produkty z pokrzywą