690 680 960

Dachowanie na zakręcie. Kierowca trafił do szpitala (zdjęcia)

W piątek rano pod Lublinem doszło do dachowania pojazdu osobowego. Kierowca z obrażeniami ciała trafił do szpitala.

Do zdarzenia doszło w piątek przed godziną 9 na granicy miejscowości Osmolice Drugie i Nowiny pod Lublinem. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o dachowaniu pojazdu osobowego.

Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja. Jak wstępnie ustalono, mężczyzna kierujący pojazdem marki Opel, jadąc w kierunku Prawiednik, na łuku jezdni stracił panowanie nad pojazdem, który następnie wypadł z drogi i dachował. Kierujący pojazdem z obrażeniami ciała trafił do szpitala.

W rejonie wypadku występują utrudnienia z przejazdem, jeden pas jest częściowo nieprzejezdny. Policjanci ustalają szczegółowe okoliczności zdarzenia.

(fot. lublin112.pl)

7 komentarzy

 1. Jak po dachowaniu to wóz wygląda całkiem ładnie. Solidna konstrukcja, chociaz faktem jest, że sprzyjało mu podłoże.

 2. następny cymbał, piękna selekcja dziś bez ofiar postronnych… Na jakiś czas „kierowca” uziemiony… Może klepki w głowie naskoczą na swoje miejsce po walnięciu…

 3. Taka akcja „prędkość” lepsza od tej policyjnej.

 4. Jechałem tamtedy chwile wczesniej. Przy predkosci 30km/h zarzucilo mi przyczepka. Bylo strasznie slisko. Jak wracAlem ta sama droga doslownie po 15min widziałem ten samochod jak juz byl w polu.

 5. Zenob cymbał to ty jesteś normalnie jak nie jechaleś tą drogą to nie wiesz jak było ślisko na tym zakręcie

 6. Zenob to ty jesteś cymbalem. Skąd wiesz, co spowodowało, że kierowca stracił panowanie nad autem. Może zasłabł, zasnal. Jest wiele możliwości.. lepiej uważaj na siebie. I jadac droga, radzę również przestrzegać znaków drogowych i dostosowywać prędkość do wymogów. Bo najwięcej komentują osoby, które nie mają prawka, jeżdżą jak szaleńcy i chcą się teraz popisać swoją nieskazitelnością. Pozdrawiam ich bardzo serdecznie. A poszkodowanemu życzę zdrowia..

 7. A i pamiętaj o swoich klapkach zenob, niech tobie w odpowiednie miejsce naskoczą.

Kursy walut

 • USD 4.3252zł -0.24%
 • GBP 5.3505zł -0.34%
 • EUR 4.7076zł -0.35%
 • CHF 4.6961zł -0.38%

Polub nas