690 680 960

Dąbrowa: Zderzenie motorowerzysty z fordem. Jedna osoba w szpitalu

Dzisiaj po południu na trasie Łęczna – Sosnowica motorower zderzył się z samochodem osobowym. Nastolatek trafił do szpitala.

Do wypadku doszło w sobotę około godziny 14-tej w miejscowości Dąbrowa w gminie Ludwin. Motorowerzysta zderzył się tam z samochodem osobowym. Jak wstępnie ustalili łęczyńscy policjanci, oba pojazdy jechały w jednym kierunku. W pewnym momencie jadący jako pierwszy kierowca forda mondeo zwolnił, by najprawdopodobniej wykonać manewr skrętu. Jadący za nim nastolatek na motorowerze nie zdążył zahamować i z impetem uderzył w tył auta.

Na miejscu wypadku interweniowało pogotowie ratunkowe i policja. Kierujący jednośladem 16-latek z gminy Ludwin został przetransportowany do szpitala. Jak informują lekarze, doznał m.in. złamań oraz licznych urazów. Jak nam wyjaśniała sierż. szt. Magdalena Krasna z Komendy Powiatowej Policji w Łęcznej, przyczyną zdarzenia było nie zachowanie bezpiecznej odległości od poprzedzającego pojazdu.

Przez ponad godzinę ruch na drodze wojewódzkiej nr 820 Łęczna – Sosnowica był w miejscu wypadku całkowicie wstrzymany. Pojazdy kierowane były objazdem przez okoliczne miejscowości.

Informację o zdarzeniu otrzymaliśmy od czytelnika. Leszku – DZIĘKUJEMY!

(fot. lublin112 – zdjęcie ilustracyjne)
2014-08-23 20:09:05

7 komentarzy

 1. To się nazywa zapłacić gapowe. Miłego pobytu w szpitalu i niech ci ktoś oleju doleje.

 2. Dopóki dzikie targowisko w Dąbrowie nie zostanie zlikwidowane takie sytuacje będą miały miejsce. Przecież to nie pierwszy wypadek w tym miejscu. Niestety obawiam się, że może nie być ostatni.

  • mgr. Ćwierć - Cipkiewicz

   Powiedz mi Ino – jaki wpływ na gapiostwo małolata ma to wspomniane przez Ciebie, dzikie targowisko?

 3. To nie z fordem tylko z golf 5 sie zderzył

 4. Jakie gapiostwo Panie magistrze? Tam jest skrzyżowanie! A ciągle kręcą się w tym miejscu ludzie: sprzedający i kupujący, często zatrzymujący się na jezdni.

  • Od myślenia na drodze i przestrzegania przepisów nikt nikogo jeszcze nie zwolnił.
   Pomyśl – wszystkie wypadki na świecie z ludzkiej głupoty się biorą.

Kursy walut

 • USD 4.3252zł -0.24%
 • GBP 5.3505zł -0.34%
 • EUR 4.7076zł -0.35%
 • CHF 4.6961zł -0.38%

Polub nas