Niedziela, 28 czerwca 202628/06/2026
690 680 960
690 680 960

Czy to już wojna o budowę toru? Zapłonęły opony na Torze Lublin

W piątek wieczorem na Torze Lublin ktoś podpalił kilkadziesiąt opon. Ogień i dym widoczny był z kilkuset metrów. Czy to początek zaostrzenia walki o budowę nowego toru?

53 komentarze

  1. Ocena: 0

    nie będzie [] żadnego toru [] , rozpal sobie oponę w domu [] kozaczku z pękniętą []

  2. Ocena: 0

    do roboty tumany a nie o tor walczycie będę jechał dostawczakiem to plama zostanie po was 😀

Z kraju

Lubelski biznes

Biznes i handel

Sport

Polityka

Społeczeństwo

Zdrowie i styl życia

Nauka i technologia