Środa, 22 maja 202422/05/2024
690 680 960
690 680 960

Poranne przymrozki dały się kierowcom we znaki

Nocny spadek temperatury spowodował, że na większości dróg w naszym regionie zrobiło się ślisko. Jednak nie wszyscy kierowcy pamiętali, że mamy wciąż zimę.

Wiele wypadków oraz kolizji miało miejsce w piątkowy ranek na drogach naszego regionu. W większości przypadków, powodem było niedostosowanie prędkości do panujących na drodze warunków. Oprócz poważnie wyglądającego wypadku na al. Witosa (pisaliśmy o tym TUTAJ) w samym Lublinie miały miejsce dwa inne zdarzenia, jedno na ul. Jana Pawła II, kolejne zaś na ulicy Krochmalnej.

Na ul. Jana Pawła II, w rejonie skrzyżowania z ul. Roztocze, kierująca audi wyjeżdżała z ulicy Jaspisowej. Jeden z kierowców, jadący prawym pasem umożliwił jej wyjazd, jednak ta, wjechała od razu na lewy pas, wymuszając pierwszeństwo przejazdu. Kierująca została przewieziona do szpitala. Chwilę później, na ulicy Krochmalniej zderzyły się dwa samochody osobowe. W tym przypadku również nie obyło się bez osób poszkodowanych.

Z kolei na ul. Wojciechowskiej volkswagen polo uderzył a słup latarni. Zaś w Białej Podlaskiej zderzyły się dwa samochody ciężarowe a na drodze krajowej nr 17 za Żyrzynem samochód osobowy uderzył w drzewo.

(fot. lublin112)

Poranne przymrozki dały się kierowcom we znaki
Poranne przymrozki dały się kierowcom we znaki
(fot. nadesłane – Adam, Andrzej – DZIĘKUJEMY!)
2015-02-13 23:41:12

2 komentarze

  1. Ech taka ładna E39 i pójdzie do kasacji, bo ktoś w Mazdzie nie zdołał wyhamować na czas :-/

  2. To moje e39 🙁 żal, miała tylko 20 cm2 polakierowane a tak oryginał, A dwa miesiące temu zrobione zawieszenie i dwie chłodnice i wszystko pójdzie na złom a chciałem tylko ciężarówkę wpuścić… a szyja boli…. A sprawca nie przyjął mandatu eh życie