690 680 960

Cztery osoby trafiły do szpitala. Wszystko przez kierowcę, który zignorował znak „STOP” (zdjęcia)

Wczoraj po południu w Nieliszu doszło do zderzenia trzech pojazdów osobowych na jednym ze skrzyżowań. Do szpitala trafiły cztery osoby, w tym roczne dziecko.

Do wypadku doszło w poniedziałek po godzinie 16 w Nieliszu w powiecie zamojskim. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o zderzeniu trzech pojazdów osobowych. Na miejscu interweniowały zespoły ratownictwa medycznego, straż pożarna oraz policja.

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 53-letni kierujący osobową toyotą jadąc od miejscowości Deszkowice Drugie na skrzyżowaniu nie zastosował się do znaku „STOP”. Mieszkaniec Lublina wjechał na skrzyżowanie, nie ustępując pierwszeństwa przejazdu 29-letniemu kierującemu samochodem marki Opel. Po zderzeniu samochodów opel przemieścił się na przeciwny pas ruchu i uderzył w jadącego z naprzeciwka forda.

Do szpitala z obrażeniami ciała trafiły cztery osoby, w tym roczne dziecko. Po przeprowadzonych badaniach okazało się, że ranna została 27-letnia pasażerka opla. Na obserwacji w szpitalu pozostało także dziecko.

Kierowcy samochodów byli trzeźwi. Utrudnienia na drodze, gdzie doszło do wypadku trwały kilka godzin. Okoliczności tego zdarzenia wyjaśniają policjanci z zamojskiej jednostki.

(fot. Policja Zamość)

7 komentarzy

  1. Zabrakło sygnalizacji świetlnej na skrzyżowaniu i mieszczuch nie ogarnął:-)

  2. Policja nic nie robi w tym temacie. Nie kontroluje kierowców na znakach STOP.
    Jakby stanęli w kilku miejscach i wlepili po kilkanaście mandatów a potem to rozpowszechnić w mediach toby moze kierowcy się przestraszyli i zatrzymywali w tych miejscach

  3. Tam jest porąbane to skrzyżowanie. Jadąc tą drogą nie ma żadnego info o skrzyżowaniu, końcu drogi z pierwszeństwem czy znaku stop. Tam już bylo dużo wypadków i będą kolejne

  4. Czy kolesiowi zatrzymali prawko, tak jak tej siksie w Tomaszowie Lubelskim?

  5. Do wypadku doszło we wtorek po godzinie 16, czyli dzisiaj, jasnowidz już przepowiedział co się stanie?

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Ireneusz Krosny „Mowa ciała” w amfiteatrze na Poczekajce
Zaproszenie na terenowe akcje poboru krwi
Rekrutacja do drużyny futbolu australijskiego
Światowy Dzień Zwierząt – Dzień Otwarty Schroniska
Seniorze! Jak nie dać się jesiennej chandrze, nie nudzić się w domu, a przy okazji zaoszczędzić? Wszystkiego dowiesz się w Galerii Olimp!