Poniedziałek, 22 kwietnia 202422/04/2024
690 680 960
690 680 960

Czołowe zderzenie toyoty z audi w Lublinie. Jedna osoba w szpitalu (zdjęcia)

W piątek rano na ul. Strojnowskiego w Lublinie doszło do zderzenia dwóch pojazdów osobowych. Jedna osoba trafiła do szpitala. W rejonie zdarzenia występują utrudnienia z przejazdem na jednym pasie ruchu.

Do wypadku doszło dzisiaj przed godziną 7.00 na ul. Strojnowskiego w Lublinie. Na odcinku pomiędzy ul. Abramowicką a ul. Głuską czołowo zderzyły się dwa auta osobowe – toyota i audi. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Jak wstępnie ustalono, kobieta kierująca toyotą poruszała się od strony ul. Głuskiej. Na prostym odcinku drogi straciła panowanie nad pojazdem, auto wpadło w poślizg, zjechało na przeciwległy pas jezdni, a następnie zderzyło się z nadjeżdżającym z naprzeciwka audi. W zdarzeniu poszkodowana została jedna osoba. Pasażerkę toyoty przetransportowano do szpitala.

Teraz funkcjonariusze zajmujący się obsługą zdarzeń drogowych prowadzą czynności mające na celu ustalenie szczegółowych okoliczności oraz przyczyn wypadku. Występują utrudnienia w ruchu, zablokowany jest jeden pas jezdni, pojazdy przepuszczane są wahadłowo.

Czołowe zderzenie toyoty z audi w Lublinie. Jedna osoba w szpitalu (zdjęcia)

fot. nadesłane Patrycja

 

Czołowe zderzenie toyoty z audi w Lublinie. Jedna osoba w szpitalu (zdjęcia)

fot. nadesłane Marcin

 

Czołowe zderzenie toyoty z audi w Lublinie. Jedna osoba w szpitalu (zdjęcia)

fot. nadesłane Marcin

11 komentarzy

 1. Ludzie, wolniej!

 2. Ten w aŁdi musiał się zdziwić. Tym razem to nie on jest sprawcą zdarzenia.

 3. Opony pewnie łyse jak w rowerach i mamy to co widać

 4. 2 baby to pewnie się tak zagadały, że pierwsza zapomniała, że jest jeszcze kierowcą.

 5. Wąska, kręta ulica. Padajacy deszcz ze śniegiem. Baba za kółkiem. Kumulacja.

 6. Nawierzchnia równiutka, zakręt ostry, prędkość nieadekwatna do warunków, brak rozwagi. Dzwon.

 7. Dziadek Józek (75 wiosen) ze "slamsowa"

  Na prostym odcinku drogi, auto wpadło w poślizg, zjechało na przeciwległy pas jezdni, a następnie zderzyło się z nadjeżdżającym z naprzeciwka.
  Na takie okazje zamiast jakiś tam malowanych kresek przydałby się chociaż metrowej wysokości murek z żelbetu. Oczywiście z kładką dla pieszych ponad nim.
  Co jakieś 20 metrów.

 8. Letnie opony?
  Btw Ja to nie wiem że baby to nie zwracają uwagi na takie rzeczy, jak wymiana opon, sprawne oświetlenie, hamulce, tarcze, uzupełnianie płynów lub ich wymiana, odśnieżenie wszystkich szyb w aucie, zaparowane szyby

 9. tak jej sie spieszyło (bo nie chciało sie na zapas pare minut wyjechać) że wogóle nie dojechała – nie dość że narobiła sobie bidy to jesczze pasażerów brała i po co pedzić na łeb na szyje… bez sensu

Dodaj komentarz

Z kraju