Czołowe zderzenie dwóch hond w Bychawie. Jeden z kierowców nietrzeźwy (zdjęcia)

W niedzielę wieczorem w Bychawie doszło do czołowego zderzenia dwóch pojazdów. Do szpitala przetransportowano dwie osoby.

Do zdarzenia doszło w niedzielę po godzinie 18 na ul. Lubelskiej w Bychawie. W rejonie skrzyżowania z ul. Zadębie zderzyły się dwa pojazdy osobowe, oba marki Honda.

Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespoły ratownictwa medycznego i policja. Jak wstępnie ustalono, mężczyzna kierujący hondą civic jechał w kierunku Lublina, na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem, w wyniku czego auto zjechało na przeciwległy pas ruchu i czołowo zderzyło się z jadąca z naprzeciwka hondą accord.

W zdarzeniu poszkodowane zostały dwie osoby, które przetransportowano do szpitala. Badanie alkomatem wykazało, że sprawca wypadku miał ponad 0,8 promila alkoholu w organizmie. Mężczyzna usiłował się oddalić, jednak nie pozwolili mu na to świadkowie.

Na miejscu pracują policjanci, którzy ustalają szczegółowe okoliczności zdarzenia. Występują utrudnienia w ruchu, ul. Lubelska jest całkowicie zablokowana. Strażacy kierują pojazdy na objazd pobliskimi ulicami.

(fot. lublin112.pl)

14 komentarzy

 1. wkrótce tytuły informacji będą takie: dziwny wypadek.Jeden z kierowców był trzeźwy

 2. Honda szybsza niż wygląda 😄

 3. to tylko pokazuje zupełną bezradność prawa w stosunku do pijaków za kierownicą, a bezradność prawa powoduje zuchwałość przestępców.

  • W 100% się zgadzam.
   Nie ma dnia żeby na lublin112 nie było artykułu o bandycie pijaku za kółkiem.
   Co się w tym kraju dzieje…

 4. Przedstawiciele trzeciej władzy nie mają teraz czasu na takie rzeczy jak sensowne i uczciwe kary dla pijusów za kierownicą .”Niedobrzy ludzie” wybrani przez spoleczeństwo , chcą pozbawić ich ” kastę ” bezkarnosci ” i teraz to jest ich problem ,a nie jakieś tam karanie pijaków

  • chyba się dziennika telewizyjnego za dużo naoglądałeś

  • Nie sędzia ustala prawo od tego mamy dzielnych posłów-osłów. Sędzia jest od wydania wyroku według obowiązujących przepisów prawa i po przeanalizowaniu dowodów jakie policja i prokuratura dostarczy. Czego chcesz aby sędziowie stali z lizakiem i jak drogówka wyłapywali pijanych za kółkiem. Widać, że nie masz pojęcia o pracy sędziego tylko powtarzasz złote myśli z TVPIS.

 5. Wiadomo Kto to

 6. Tego pijaczyna pogotowie przywiozło na kraśnicka do szpitala od razu przyjęty a pacjenci potrzebujacypomocy na sorze 8 godz czekania prodia

 7. U nas pijaczyny z wypadków zawsze mają pierszeństwo przed normalnymi ludzmi potrzebującymi pomocy ,taki mamy chory system .Tak samo jak chroni się wizerunek przestępcy ,zamiast pokazywać go w powiekszeniu we wszystkich mediach .Zastanawiam się czy ktos kiedyś w tym chorym kraju w końcu zmądrzeje i zacznie traktowac szumowiny i bandytów tak jak na to zaslugują ,czyli jak śmieci bez żadnych praw

 8. Oślepiło go światło z kontrolki check engine 😂

 9. żarty żartami, ale naprawdę trzeba zacząć zwracać uwagę na problem pijaków, bo w chwili obecnej nie ma kary dla nich, póki ktoś nie zginie. Śmieszne są te sądowe zakazy prowadzenia, nie wiem czemu one służą, można sobie nimi co najwyżej podetrzeć

 10. kiedy s to kuń wiózł pijanego pana do starej, tera wali japońską taksówką

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.8198zł 0.7%
  • GBP 5.3015zł 0.03%
  • EUR 4.5503zł 0.43%
  • CHF 4.158zł 0.18%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  „Rozkopaczew na Off-road-zie”: Trzydniowa impreza o wyjątkowo szczytnym celu
  Komicy wystąpią w Plenerze
  Powitanie wakacji nad zalewem Zimna Woda w Łukowie
  Powitalnie Lata w Krasnymstawie. Na scenie Słowianki, Solaris i Sztywny Pal Azji
  Noc Świętojańska w Jaszczowie. Będzie puszczanie wianków i pokazy ognia