690 680 960

Czołowe zderzenie dwóch aut, siedem osób rannych. Całkowicie zablokowana droga krajowa

Po wypadku całkowicie zablokowana jest trasa Lubartów – Radzyń Podlaski. Utrudnień można się spodziewać nawet kilka godzin.

Do wypadku doszło w niedzielę około godziny 15:30 na wysokości miejscowości Wola Skromowska w powiecie lubartowskim. Na obwodnicy Kocka, w ciągu drogi krajowej nr 19 Lublin – Międzyrzec Podlaski, zderzyły się dwa samochody osobowe.

Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespoły ratownictwa medycznego oraz policja. Zadysponowano również dwa śmigłowce Lotniczego pogotowia Ratunkowego z Warszawy i Sokołowa Podlaskiego.

 


(Transport osoby poszkodowanej w wypadku do szpitala w Lublinie)

Jak nas poinformowano, w zdarzeniu rannych zostało siedem osób. Dwie z nich są w ciężkim stanie. Wszyscy poszkodowani zostali przetransportowani do szpitali w regionie. Na miejscu pracują policjanci, którzy ustalają szczegółowe okoliczności oraz przyczyny wypadku.

Trasa w tym miejscu jest całkowicie zablokowana. Wyznaczono objazdy przez Kock. Utrudnienia mogą potrwać kilka godzin.

60

61

62

64

(fot. nadesłane – Paulina, Piotr – Dziękujemy!)
2017-07-30 16:14:06

50 komentarzy

 1. Nalezalo by sie zastanowic czy ustawienie znaku droga ekspresowa na tym odcinku drogi 19 jest prawidlowe dopoki nie powstanie druga nitka tej obwodnicy. Powaznie. Bo znak wprowadza ludzi tych mniej doswiadczonych w blad

  • Względy polityczne nakazywały z tej obwodnicy zrobić ekspresówkę. Takie było zapotrzebowanie polityczne rządzących. Nie ważne, że na drugą nitkę, ktoś pieniądze zajumał. Jak się zorientowali, głupio było się wycofać więc zostało tak jak jest, czyli baaaaardzo niebezpiecznie.

  • Xyz wedle prawa wszystko jest ok…

 2. Ta obwodnica powinna zostać dawno zamknięta a projektant tej drogi zostać surowo ukarany

  • A projektant za co powinien być ukarany?

   • Za jajco. Zgodził się na okrojenie pierwotnego projektu. No chyba, że bidula nawet o ty nie wiedział, to wtedy tego, który z największą teczką chodził. Przecież wiadomo, że o kasę chodziło.

    • Ty jajco Twój poziom wiedzy jest na takim poziomie, że szkoda mi nawet Ci tłumaczyć od czego jest projektant… Napiszę tylko, że tAka osoba nie ma żadnej władzy, ma zleconą robotę i ma ja wykonać według zlecenia… A Ty masz jeszcze mniej w głowie niż w ten co „okroił” ta drogę… Tyle w temacie…

 3. Czołowo to przywalił ten srebrny kombiak w focusa odrywając mu cały tył ale czołówki nie było. Focus albo zawracał albo co innego — ten nadfrunął i zasunął mu w tyłek. Ot co się stało

 4. O 13 dzis jechałem na Firlej widziałem jak się wyprzedzali na tej obwodnicy ledwo samochód uciekł żeby nie zderzył się z drugim na czołowe. Długo nie trzeba było czekać na wypadek.

 5. a wystarczy namalować podwójną ciągłą i co jakiś czas wysłać tam radiowóz…

  • „Podwójna ciągła”, nie ośmieszaj się!! Chyba tylko w niedziele do kościoła jeździsz, bo w ogóle nie masz obeznania z rzeczywistością!

   Zapamiętaj i zakoduj sobie, że dla potencjalnego bandyty drogowego (należy nazywać rzeczy po imieniu) nie obowiązują żadne przepisy i zasady. Oni mają to głęboko w …..

   Kultury się nigdy nie nauczysz. Albo ją masz, albo nie. I dotyczy to zarówno mieszczuchów jak i wieśniaków.

 6. Za dobra droga na poziom intelektualny niektórych

 7. 10 min wcześniej jechałam tą drogą straszne ludzie bez wyobraźni

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Zaproszenie na uroczystości upamiętniające poległych i pomordowanych mieszkańców wsi Obrocz
Akcja pomocy zwierzętom Kraśnickiego Stowarzyszenia Pomocy Zwierzętom TULIMY
Konkurs Etiud Cyrkulacje dostarczy wielu emocji i zachwytów w ten weekend
Weekend ze strachem na wróble na Farmie Dyń
Ireneusz Krosny „Mowa ciała” w amfiteatrze na Poczekajce