Sobota, 15 czerwca 202415/06/2024
690 680 960
690 680 960

Część rannych w wypadku busa opuściło już szpital. Trwają poszukiwania sprawcy zdarzenia

Na szczęście bez poważnych obrażeń ciała u poszkodowanych, zakończył się poranny wypadek rejsowego busa w Poniatowej. Mają głównie ogólne potłuczenia ciała.

Trwa śledztwo w sprawie porannego wypadku rejsowego busa w Poniatowej. Policjanci poszukują kierowcy ciężarówki, który zjechał na przeciwległy pas jezdni, wprost przed jadącego z naprzeciwka busa relacji Lublin – Poniatowa. Kierowca busa, chcąc uniknąć czołowego zderzenia zjechał na pobocze, w wyniku czego stracił panowanie nad pojazdem. Ten po chwili uderzył w drzewo i przewrócił się na bok.

Przebieg zdarzenia potwierdził już jeden z pasażerów, który obserwował drogę podczas jazdy. W wypadku poszkodowanych zostało pięć osób. Śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego oraz karetkami zostali oni przetransportowani do szpitali. Na szczęście po badaniach okazało się, że obrażenia jakich doznali poszkodowani, nie są groźne. Dwie osoby niebawem zostały zwolnione do domów, trzy pozostawiono na obserwacji.

Trwają poszukiwania kierowcy ciężarówki, któremu mogą zostać przedstawione zarzuty narażenia na bezpośrednie niebezpieczeństwa utraty życia lub zdrowia wielu osób. Grozi za to do 3 lat pozbawienia wolności. Przypomnijmy, wypadek miał miejsce w dzisiaj tuż po godzinie 8 rano na ul. Opolskiej w Poniatowej, w ciągu przebiegającej przez las drogi wojewódzkiej nr 832.

41

42

43
2017-07-03 23:30:22
(fot. kpt. K. Siembida – KP PSP Opole Lubelskie)

Autor: redakcja

3 komentarze

  1. Oj i tu by się przydała kamerka

  2. Była by kamerka,nie było by problemu.Raptem 400-500 zł.

  3. Ale kto ma kupić ta kamerkę Ruski który od małego walił wódę i nagle przestał pić i zrobili z niego kierowcę jakie ma doświadczenie ,Czy właściciel na 10 samochodów tylko 2 technicznie sprawne