690 680 960

Część drogi S12 wyłączona z ruchu. Na ogrodzeniu serwisówki natrafiono na podejrzane pakunki

Od kilkudziesięciu minut nie ma przejazdu fragmentem drogi S12. Pomiędzy węzłem Felin a węzłem Świdnik policjanci prowadzą działania mające na celu identyfikację podejrzanych pakunków wiszących na ogrodzeniu w rejonie drogi serwisowej.

W rejonie drogi S12 od godziny 13 prowadzone są działania policji w związku z ujawnieniem podejrzanych pakunków wiszących na ogrodzeniu oddzielającym drogę serwisową od ulicy Piaseckiej. Policjanci wstrzymali ruch pomiędzy dwoma węzłami na S12 i kierują pojazdy na objazd.

Pakunki znajdują się na ogrodzeniu i są rozmieszczone wzdłuż drogi i zamocowane taśmą. Policjanci na miejscu sprawdzają, czy w środku nie znajdują się np. materiały wybuchowe.

Droga została zamknięta ze względów bezpieczeństwa. Wyznaczono objazdy w kierunku Lublina przez Świdnik, zaś w kierunku Chełma drogą serwisową (dla pojazdów osobowych).

(fot. nadesłane Artur i Agnieszka)

22 komentarze

 1. Czy nadal jest korek czy się coś ruszyło

 2. Zamach na ogrodzenie!!!. Co winne ogrodzenie?!!!!!!!!!!!

 3. Tydzień temu pod wiaduktem na brzegowej. Czyżby ktoś sprawdzał czujność służb? A może za którymś razem odpuszczą sobie i wtedy będą fajerwerki?

 4. O 10.59 miałem 2 biszkoptowych młodych mężczyzn którzy szli w tamtą stronę. Można ich zobaczyć na monitoringu miejskim.

 5. Napisałam w innym artykule ale nagle on zniknął więc napiszę po raz kolejny.
  Mam zastrzeżenia do patrolu blokującego dzisiaj wjazd/wyjazd na dwupasmówke z męczenników majdanka na wysokości Kalinówki.
  1. Trzymanie rąk w kieszeniach jest nie na miejscu i karane dla policjantów 😉
  2. Stanie przed radiowozem i pokazywanie przez policjantke palcem wskazującym, bez żadnych rękawiczek, objazd dla zagubionych kierowców nie jest zgodny z prawem i na pewno nie jest to kierowanie ruchem.
  3. Dlaczego wyjazd na dwupasmówke w stronę Lublina był zamknięty? Skoro była to strefa zagrożenia to dlaczego Orlen znajdujący się obok był czynny?

 6. jaja se ktoś robi a durnie od razu wpadają w panikę …”tajemnicze pakunki” …jakby ktoś chciał coś wysadzić ,to by wysadził i nic by tam nie migało zeby zwrócic czyjąś uwagę …jak miga to oczywiste ze se ktoś jaja robi

 7. „służby ” …panikarze ot i tyle …jakis dureń sobie robi migajace zabawki a ci od razu panika…dobrze ze ewakuacji w promieniu paru kilometrow nie zrobili

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Ireneusz Krosny „Mowa ciała” w amfiteatrze na Poczekajce
Zaproszenie na terenowe akcje poboru krwi
Rekrutacja do drużyny futbolu australijskiego
Zasmakuj w Tradycji w Bychawie
Światowy Dzień Zwierząt – Dzień Otwarty Schroniska