Niedziela, 21 kwietnia 202421/04/2024
690 680 960
690 680 960

Część Aqua Lublin znów zamknięta. Tym razem nikt nie zanieczyścił wody, doszło do awarii

Niedostępna jest część kompleksu basenów Aqua Lublin. Doszło do awarii i obecnie trwają prace związane z jej usunięciem. Ceny wszystkich biletów zostały obniżone o połowę.

W poniedziałek Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Lublinie znów poinformował zamknięciu części kompleksu basenów Aqua Lublin z powodu usterki technicznej. Tego typu sytuacje miały miejsce w przeszłości wielokrotnie i spowodowane były tzw. incydentem kałowym, czyli zanieczyszczeniem wody fekaliami przez użytkownika basenu. Zdarzały się również sytuacje, że w wodzie pojawiały się wymiociny.

Tym razem zarządca obiektu zapewnia, że woda jest czysta, odmówiły jednak posłuszeństwa urządzenia. Wszystko wskazuje na to, ze doszło do awarii instalacji elektrycznej. To z kolei uniemożliwia funkcjonowanie niektórych atrakcji kompleksu.

W związku z tym obniżono o połowę ceny biletów. Dostępne są atrakcje małej strefy, czyli basen zewnętrzny, leżanki z hydromasażem, ścianka wspinaczkowa i plac wodny dla dzieci oraz basen olimpijski. Trwają też prace związane z usunięciem usterki.

(fot. lublin112)

12 komentarzy

 1. Pewnie znowu ktoś zrobił kloca i zablokowało pąpę

  • poczytaj, potem pomyśl, a pewnie juz nie bedziesz musial głupot pisac

  • […]Tym razem zarządca obiektu zapewnia, że woda jest czysta, odmówiły jednak posłuszeństwa urządzenia. Wszystko wskazuje na to, ze doszło do awarii instalacji elektrycznej. To z kolei uniemożliwia funkcjonowanie niektórych atrakcji kompleksu[…]

   Ale co tu dyskutować z kimś, kto z artykułu czyta tylko nagłówek a z książki – okładkę…

  • Ponpę tłuczku.

  • Jak by wprowadzili odpowiednie kary za postawienie kloca w basenie, to byś się 2 razy zastanowił czy go stawiać w niewłaściwym miejscu. Ja bym dał karę co najmniej 1000 zł. Tam pływają i wypoczywają ludzie. Jak można do czegoś takiego dopuścić?

  • Znowu ten łysy wieprz z łęcznej srylec zrobił kloca w basenie, pojechał z bachorami ze wsi do miasta na basen i się jak zwykle zesrał jak za swoją stodołą.

  • pąpę? Ferie nie dla Ciebie analfabeto.

 2. Po prostu autor tekstu delikatnie podkreślił, że tym razem nikt się nie zes*ał 😀

 3. „Incydent kałowy”
  Mickiewicz dziennikarstwa 🙂

 4. Fuszerka goni partactwo

  Co za szczęście!, tym razem bez incydentu kałowego i rzygowego!

  Niemniej pamiętajmy, ten caly Aqua Park (koszt ok. 150 milionów zł) to jedna wielka fuszerka – wybudowana bez odpowiedniej wentylacji (!!!), mocno podatny na korozje, wilgoć i grzyb.

Z kraju