Czerniejów: Wyszedł z dyskoteki i nie wrócił. Zwłoki 25-latka znaleziono w rowie melioracyjnym

W niedzielę w okolicy baru w Czerniejowie natrafiono na zwłoki młodego mężczyzny. Trwa śledztwo w sprawie nieumyślnego spowodowania śmierci 25-latka.

W niedzielę w Czerniejowie w pobliżu drogi wojewódzkiej nr 835 ujawniono zwłoki młodego mężczyzny. Ciało leżało w rowie melioracyjnym w pobliżu baru. Na miejsce wezwano służby ratunkowe. Przybyły na miejsce lekarz stwierdził zgon 25-latka, jak się później okazało mieszkańca Czerniejowa.

– Prokuratura Rejonowa w Świdniku prowadzi śledztwo w sprawie nieumyślnego spowodowania śmierci mężczyzny w dniu 19 kwietnia 2015 r. w Czerniejowie – tj. o czyn z art. 155 kk. Prokurator uczestniczył w oględzinach miejsca ujawnienia zwłok. Podczas wstępnych oględzin zwłok nie ujawniono obrażeń. Ciał przetransportowano do Zakładu medycyny Sadowej gdzie zostanie wykonana sekcja zwłok pokrzywdzonego – informuje Beata Syk-Jankowska rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Lublinie. jej wyniki pozwolą ustalić dokładną przyczynę śmierci mężczyzny.

Jak udało nam się ustalić, 25-latek w sobotni wieczór wyszedł z domu i skierował się do jednej z dyskotek. Tam w trakcie zabawy spożywał alkohol. W trakcie drogi powrotnej z nieustalonych jeszcze przyczyn, znalazł się w rowie melioracyjnym. Jego leżące twarzą do dołu ciało odnaleziono dopiero rano.

Wszystko wskazuje na to, że był to nieszczęśliwy wypadek, jednak prokuratorskie śledztwo ma dać odpowiedź czy do śmierci mężczyzny mogły przyczynić się osoby trzecie.

2015-04-20 12:12:57
(fot. lublin112.pl. Bar, w pobliżu którego natrafiono na zwłoki)

18 komentarzy

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.7861zł -0.54%
  • GBP 5.272zł -0.36%
  • EUR 4.5764zł -0.14%
  • CHF 4.1723zł -0.21%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Klasyczne auta zjadą do puławskiej Mariny
  Zaproszenie I Turniej Lubelskiego Cebularza
  Noc Kultury – MOC Kultury!
  Tydzień Dni Otwartych z Kopernikiem
  Trwa akcja charytatywna w Parafii Matki Bożej Bolesnej w Kraśniku