Czarny dym nad Lublinem. Pali się budynek w rejonie ul. Nadbystrzyckiej (zdjęcia)

Z wielu kilometrów nad Lublinem widoczny jest dym z pożaru, jaki wybuchł przy ul. Nadbystrzyckiej. Na miejscu pracują policjanci i strażacy.

Strażacy walczą z pożarem, jaki wybuchł po godzinie 17 przy ul. Nadbystrzyckiej w Lublinie. Jak nas poinformowano, pali się budynek zlokalizowany pomiędzy ul. Nadbystrzycką a ul. Wapienną.

Jak nas poinformowali strażacy, jest to niezamieszkały budynek o wymiarach ok. 5×6 m. Nadpalone zostały również sąsiednie budynki. Na miejscu są też policjanci.

Na chwilę obecną sytuacja jest już opanowana. Strażacy dogaszają pożar. W zdarzeniu nikt nie ucierpiał. Nie jest jeszcze znana nawet przypuszczalna przyczyna pojawienia się ognia.

(fot. nadesłane – Joanna, Adam, Anna, Adrian, Katarzyna, Kacper, Wojciech, Zuzanna, Kasia, Patrycjusz, Paulina, Krzysiek, Patryk, Łukasz, Mariusz, Paulina, Mikołaj, Olek, Karolina, Kamil, Adrian – DZIĘKUJEMY!)

Zobacz również

27 komentarzy

 1. Mam nadzieję że to nie Kebab 🙁

  • przeczytaj swój komentarz, później uważnie artykuł, a następnie znowu swój komentarz

   • Artykuł został zaktualizowany, w momencie pisania komentarza nie było informacji co się pali i wstawione było 1 zdjęcie

 2. Znów gołębie?

 3. W dolinie muminków się pali,ale sensacja.

 4. w tamtym rejonie to połowa domów nie nadaje się do zamieszkania. takie baraki nie spełniałyby nawet funkcji domku rekreacyjnego na terenie ogródków działkowych.
  to samo Za cukrownią, po obu stronach Łęczyńskiej, na północ od Kunickiego itp.

 5. To pali się bmw Bimmera.

 6. Pali się prawdopodobnie potencjalne miejsce pod inwestycje dla kolejnego cwaniaka dewelopera… Książkowa sytuacja…

 7. Będzie się coś budować – pewnie działki TBV !

 8. Smoke in the Lublin z Bełżyc było widac- także musiało kopcić

 9. i bardzo dobrze
  wy oczywiście wolicie mieć slamsy zamieszkane przez patologię a nie nowe budynki z uczciwymi mieszkańcami
  gratulacje
  już dawno całą tą okolicę powinni wyorać i wyprostować ścieżki właścicielom tych bud

  • Pani ewo33 ja również tu zamieszkuje oraz nasi sąsiedzi. Nie uważamy się za patologię. Proszę dawkować z umiarem komentarze, bo anonimowość w sieci nie istnieje. To co pani wypisuje w komentarzu jest podłe, zresztą świadczy tylko o pani.

   • pani czytelniczko, żadna patologia nie uważa się za patologię, tak jak pijak w życiu nie powie, że jest pijakiem itp.
    swego czasu często bywałam w tej okolicy i piszę tylko to, co widziałam
    zaniedbane, zasyfione obejścia, zasmarkane dzieciaki bawiące się w błocie na „uliczkach” i pijany element w każdym „ogródku”
    może coś się zmieniło od tych kilku lat, w co jednak bardzo wątpię

    • Pani ewo33, dlaczego generalizuje pani i wkłada do jednego worka wszystkich mieszkańców tych terenów. Podkreślam to co pani pisze jest podłe i świadczy tylko o pani. Chciałabym zobaczyć te „zasmarkane dzieci” i ten jak to pani określa „element w każdym ogródku” . Jest pani bardzo nieszczęśliwym pełnym nienawiści czlowiekiem, sflustrowanym, na pewno zadłużonym po uszy, bo zapewne mieszka pani w jednym z tych nowych budynków… Nienawiść, aż kipi. Proszę nie obrażać ludzi

     • Czytelniczko, właśnie z ust mi wyjęła te słowa. Tylko dlaczego Pani polemizuje z patologią?

     • Pisze Pani że często bywała w tej okolicy,można wiedzieć w jakim celu?

    • Lepiej zamknąć się w osiedlu gdzie zanim wejdziesz pod klatkę trzeba otworzyć dwie furtki zamknięte na kartę i to niby dla bezpieczenstwa, a potem przychodzi pandemia i płacz że nie mam co robić w bloku, jak wyjdziesz do pracy to sąsiedzi już dzwonią na straż miejska że niema cię w domu. A z tego co widzę to pewnie pani tak pilnuje sąsiadów zamiast siebie

   • zdanie w stylu „ja tu mieszkam i moi sąsiedzi też” poprawiło mi humor 🙂 bo gdzie indziej mają mieszkać sąsiedzi, jak nie w pobliżu?

  • Nie baw się w Hitlera.

 10. Sąsiadka Ewy33

  Pani Ewa33 chyba zapomniała jak w jej domu ojciec pił, a sama biegała w dziurawych spodniach po PRESTIŻOWYM blokowisku usmarkana po kolana. Zazdrość bo balkonik na kwarantannie wydał sie taki mały? Pozdrawiam

 11. Ta Ewa 33 pewnie jest poprawną mieszkanka 39m2 z kredytem na 40 lat i nie wie co to własność

 12. jerzy z wieży

  Ktoś sobie działkę sprząta – u nas norma…

 13. ANNA Z APARTAMENTU KREDOWA

  Wielce szanowna pani Ewo ma pani kompleksy.Pani się wydaje ,że zna pani tą dzielnicę.Większość ludzi to uczciwi ,sympatyczni mieszkańcy,którzy sami dają radę żyć bez kredytów i pomocy rodziców. Owszem tak jak wszędzie zdarzają się osoby i rodziny dysfunkcyjne co pani zauważyła, ale pani nie wyobraża sobie co się dzieje czasami za zamkniętymi drzwiami apartamentowców . Ludzie tej dzielnicy są wolni ,otwarci,pomagają sobie wzajemnie. Nie wszyscy wyremontowali już swoje domy, ale żeby za to ich palić .Wstyd pani Ewo,a może chce pani przejąć te piękne tereny dla partnera dewelopera.WSZYSCY LUDZIE ZASŁUGUJĄ NA SZACUNEK POWINNA WYNIEŚĆ TO PANI Z DOMU CHYBA,ŻE SIĘ PANI WYCHOWAŁA W RODZINIE DYSFUNKCYJNEJ.

 14. Pani Ewa33 – co jest złego w chlapaniu się w kałuży? Moje dzieci to uwielbiają. Aaa zapomniałabym – mieszkam na czechowie. Jjak jest deszcz, a oni skaczą po kałużach to mijające nas osoby można podzielić na dwie grupy : tych co zazdroszczą i mówią ciepłe słowa oraz tych, co chętnie wezwaliby pomoc społeczną – bo mokre i ubłocone dzieci pod okiem matki są na dworze.
  Pani Ewo więcej luzu. Dzieci muszą się ubrudzić aby być szczęśliwe. Bielutki XBOX takiego szczęścia nie daje.

 15. Wstyd i hańba, jak można nazwać wszystkich patologią i powiedzieć dobrze, że się spaliło… ewo33, mieszka tu i ekspedientka, student i ratownik medyczny, nauczycielka, mnóstwo ludzi w podeszlym wieku, niepełnosprawni…. wstyd. Że pare rodzin, żyje jak żyje, to z ciebie kobieto wylewa się tyle jadu i nienawiści? To są tzw. Stereotypy… Cytuje „wyorać ich”. .. Hańba

 16. uderzyć w stół…
  a bywałam, bo przechodziłam tędy, żeby dostać się do LKJ, całymi latami
  wieczorem strach było wracać przez tą „dzielnicę”
  i nie mieszkam w apartamentowcu, tylko w starym bloku bez ogrodzenia i furtek
  owszem, z balkonem, ale akurat mam też kawałek ziemi do dyspozycji, więc nie muszę niczego nikomu zazdrościć, że tak odpowiem ogólnie

  • Sąsiadka Ewy33

   Spokojnie Ewka33 nie tlumacz się co Ty tam niby masz. My już wiemy jak to z Tobą jest mała, zrozumiała zazdrośnico. I ciszej kotlety tłucz bo cały blok słyszy co będzie na niedzielny obiadek.

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.7963zł 1.01%
  • GBP 4.8759zł -0.11%
  • EUR 4.48zł 0.51%
  • CHF 4.156zł 0.44%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Festyn Osiedlowy XIX Dzień Węglina
  Teatralny Weekend w Lublinie (PROGRAM)
  Pole obsadzone ziemniakami czeka. W skansenie odbędą się wykopki
  II Terenowa Akcja Poboru Krwi w Chmielu
  Festiwal Wszystkich Mieszkańców na Bronowicach. Dzielnica zamieni się w przestrzeń kultury i sztuki