690 680 960

Ciężko ranny ozdrowiał na widok policji

Najpierw miał wypadek samochodowy a po przewiezieniu do szpitala nagle ozdrowiał i uciekł.

W piątek w godzinach popołudniowych doszło do wypadku w miejscowości Olszanka w gminie Krzczonów. Jadący z nadmierną prędkością samochód osobowy na łuku jezdni wypadł z drogi i uderzył w skarpę. Kierujący autem mężczyzna doznał obrażeń ciała, konieczne było wezwanie na miejsce śmigłowca Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, który przetransportował poszkodowanego do szpitala w Lublinie.

Na miejsce wypadku przyjechali funkcjonariusze policji, którzy ze względu na stan obrażeń kierującego nie mogli przebadać go na obecność alkoholu w organizmie. Jednak ratownicy udzielający pomocy rannemu poczuli od niego silną woń alkoholu. W takim przypadku do szpitala udał się patrol policji, aby pobrać od niego krew do badań.  Okazało się, że mężczyzna cudownie ozdrowiał i oddalił się w nieznanym kierunku.

Po blisko dwóch godzinach poszukiwań został odnaleziony w okolicach dworca głównego PKP, skąd zamierzał wrócić z powrotem do miejsca zamieszkania.

Jak ustalono, 25-letni mężczyzna, mieszkaniec tutejszej gminy, jadąc lokalną drogą pomiędzy Chmielem a Krzczonowem, na łuku jezdni w wyniku nadmiernej prędkości stracił panowanie nad pojazdem i wypadł z drogi, po czym uderzył w ziemną skarpę znajdującą się na poboczu. Teraz odpowie za prowadzenie pojazdu pod wpływem alkoholu oraz ucieczkę.

Informację o zdarzeniu otrzymaliśmy od czytelnika. Dziękujemy!

(fot. lublin112)
2013-09-20 19:42:46

Komentarze wyłączone

Kursy walut

  • USD 4.2928zł 0.29%
  • GBP 5.2571zł -0.51%
  • EUR 4.692zł -0.34%
  • CHF 4.7023zł -0.26%

Polub nas