Ciechanki: Cztery osoby poszkodowane w zderzeniu ciężarówki z osobówką

W piątek po południu w Ciechankach doszło do zderzenia dwóch pojazdów. Cztery osoby zostały przetransportowane do szpitala.

Do zdarzenia doszło w piątek po południu w Ciechankach w gminie Puchaczów w powiecie łęczyńskim, na drodze lokalnej pomiędzy Łęczną a miejscowością Ostrówek. Jak nas poinformowano na skrzyżowaniu zderzyły się tam dwa pojazdy, ciężarowy z osobowym. Na miejscu interweniowały zespoły ratownictwa medycznego, straż pożarna i policja.

Cztery osoby, w tym dziecko, trafiły do szpitala. Droga w rejonie wypadku jest całkowicie zablokowana. Na miejscu pracują funkcjonariusze łęczyńskiej drogówki. Trwa ustalanie dokładnych okoliczności wypadku. Ruch pojazdów skierowano na objazdy.


Wyświetl większą mapę2016-09-23 15:52:37
(fot. ilustr. lublin112.pl)

Zobacz również

12 komentarzy

 1. Chociaz OSP blisko.

 2. Może zajęliby się krzakami ograniczającymi widoczność przy skrzyżowaniu (jadąc od Puchaczowa). Na pewno byłoby dużo bezpieczniej. Ciężko narzekać na drogi w tej okolicy ale to skrzyżowanie to całkowita porażka.

 3. Czekaliśmy na karetkę bardzo długo, straż była pierwsza. Samochód osobowy do kasacji. Nasz autokar szkolny ledwo wyhamował i to my gimnazjaliści udzieliliśmy pierwszej pomocy poszkodowanym. Najbardziej ucierpiała dziewczynka z którą praktycznie nie było kontaktu.

 4. wie ktos w jakim stanie są poszkodowani ?

  • Tak 1 osoba połamane żebra, noga i krwiak mózgu, 2 osoba również krwiak, złamana noga i obojczyk 3 osoba złamana noga, ręką i również krwiak i uraz głowy 4 osoba stan krytyczny operacja życie zagrożone

   • Nie prawda bo osoba kierująca ma złamane żebra i krwiaka 2 tylko krwiaka 3 złamany obojczyk 4 ma pękniętą czaszkę i ma mieć operację ponieważ w środku ma krwiaka

 5. wystarczy mini rondo w stylu angielskim i problem z głowy !!

 6. Wystarczy znajomość przepisów!Tyle w temacie.

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

WeFilm – Lubelskie Dni Filmu
Wielki finał piłkarskiego Turnieju Wolności w województwie lubelskim
„Obieraczki kapuściane” w Muzeum Wsi Lubelskiej
Kazimierskie Święta Sąsiada
Trwają zapisy do CITY TRAIL!