690 680 960

Ciągnik rolniczy rozpadł się po zderzeniu z volkswagenem (zdjęcia)

Wczoraj po południu na trasie Rokitnia Stara – Stężyca doszło do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego. Ciągnik rolniczy rozpadł się po zderzeniu z autem osobowym.

Do zdarzenia doszło wczoraj po południu na trasie łączącej Stężycę z Rokitnią Starą w powiecie ryckim. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o zderzeniu pojazdu osobowego z ciągnikiem rolniczym.

Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący pojazdem osobowym marki Volkswagen na prostym odcinku drogi uderzył w ciągnik rolniczy, którego kierowca skręcał w lewo, w drogę prowadzącą do pola.

W wyniku zderzenia ciągnik rozpadł się, a auto osobowe wypadło z drogi. Na szczęście w zdarzeniu nikt poważnie nie ucierpiał. Policjanci ustalają szczegółowe okoliczności kolizji.

Więcej zdjęć

(fot. PSP Ryki, deblinnews.pl)

9 komentarzy

 1. Kierowca „upewnił” się o możliwości wykorzystania tego manewru…. 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

 2. Na tych traktorzystów trzeba trąbić przy każdym wyprzedzaniu chociaż nie jestem zwolennikiem nadmiernego używania sygnałów dźwiękowych to jednak trzeba bo niewiadomo co taki rolnik zrobi a tak przynajmniej się obejrzy i zobaczy że ktoś korzysta z drogi nie tylko on.

  • Trąbienie za wiele nie da jak kretyn sobie skręca bo mu tak pasuje i nie patrzy czy może wykonać taki manewr. A tym bardziej jak uważa że skoro włączył niekoniecznie widoczny czy też działający kierunkowskaz to mu wszystko wolno.

   • Zgodzę się, tylko niech drugi kretyn jedzie zgodnie z przepisami i niech nie wyprzedza wszystkiego co na drodze bo jedzie taki panisko i wszyscy inni uczestnicy ruchu spie…. ać bo ja jestem Panem drogi. Rolnik też płaci podatki i do pola musi dojechać. Więc super kierowcy nogą z gazu i włącz myślenie.

 3. Może rolnik dojechać NO PROBLEM ale w czasie skręcania upewni się , że może to zrobić nikt nie będzie jechał osobówką 20km/h za takim zawalidrogą
  Ciekawe czy miał OC chłopina bo będzie kilka tysi w plecy

 4. Ursus C-360 3P szkoda , korpus skrzyni wyłamało , wiesna idzie trzeba zasadzić tofle dla miastowych, a tu sprzętu nie ma
  KATASTROFA

 5. Czasem jeżdżę c-4011 po drogach publicznych.
  Ciągnik mimo że ma okrągłą 50 rocznicę jest zarejestrowany i ma opłacone OC oraz ważny PT.
  Dwa lata temu wymieniłem instalację elektryczną i wszystko działa.
  Mimo, że przed skrętem w lewo zawsze włączę kierunek, obejrzę się to i tak dwa razy by osobówka we mnie walnęła.
  Morał: włączmy myślenie również za innych uczestników ruchu.

 6. Nie miał kierunku i stał na poboczu.

Kursy walut

 • USD 4.348zł 0.51%
 • GBP 5.3595zł -0.03%
 • EUR 4.7089zł -0.15%
 • CHF 4.6918zł -0.29%

Polub nas