690 680 960

Chodnik pomylił z ulicą, piesi uciekali przed autem. Kierowca trafił do Szpitala Neuropsychiatrycznego (zdjęcia)

Na szczęście nikt nie ucierpiał na skutek zachowania kierowcy hondy, który zamiast jezdnią, poruszał się chodnikiem. Z mężczyzną nie można było nawiązać logicznego kontaktu.

Do zdarzenia doszło w piątek około godziny 10 na ul. Dunikowskiego w Lublinie. Kierujący hondą mężczyzna wjechał na chodnik i poruszał się nim w kierunku ul. Herberta. Piesi musieli uciekać aby uniknąć potrącenia.

Całość dostrzegli przejeżdżający w pobliżu nieoznakowanym radiowozem policjanci. Natychmiast zareagowali i po chwili uniemożliwili kierowcy dalszą jazdę. Z mężczyzną nie było jednak można nawiązać logicznego kontaktu.

Na miejscu interweniowali funkcjonariusze drogówki. Badanie alkomatem wykazało jednak, że kierowca był trzeźwy. Negatywny wynik dał również test na obecność w organizmie środków odurzających.

Na miejsce wezwano więc zespół ratownictwa medycznego. Ostatecznie, po badaniach, mężczyzna został przewieziony do Szpitala Neuropsychiatrycznego. Pobrano od niego również krew do badań aby sprawdzić, czy nie znajdował się on pod silnym działaniem leków psychotropowych, które mogły wpłynąć na jego zachowanie.

Policjanci ustalają teraz szczegółowe okoliczności zdarzenia.

(fot. lublin112)

29 komentarzy

  1. GTA 6 vs Carmagedon

  2. taka honda ostatnio urzdzała sobie pogaduszki z laskami na zakręci z górki na wojciechowskiej

  3. Szkoda, że w czwartek jak wjechał do wykopu na budowie na Felinie , przejeżdżając wcześniej przez cały plac budowy, to bagietom nie wydało się że ma coś nie halo z głową. Przypomnę tylko że po sopockim molo też jeździła honda. Przypadek ? nie sądzę 😆.

Kursy walut

  • USD 4.413zł -0.16%
  • GBP 5.3808zł 0.35%
  • EUR 4.7109zł 0.1%
  • CHF 4.7477zł -0.53%

Polub nas