Chełm: Czołowe zderzenie auta dostawczego z ciężarówką

W czwartek w Chełmie doszło do czołowego zderzenia auta dostawczego z ciężarówką. Na szczęście w kolizji ucierpiały jedynie pojazdy.

Do zdarzenia doszło wczoraj w Chełmie na ul. Rampa Brzeska. Policjanci ustalili, że kierujący dostawczym fordem, 34-letni mieszkaniec powiatu świdnickiego, na łuku jezdni stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na przeciwległy pas ruchu i czołowo zderzył się z ciężarową scanią, kierowaną przez 49-letniego mieszkańca powiatu mławskiego.

– Uczestnicy zdarzenia nie odnieśli obrażeń. Obydwaj byli trzeźwi. Funkcjonariusze ukarali mandatem kierowcę forda oraz zatrzymali dowód rejestracyjny tego pojazdu – informuje podkom. Ewa Czyż z chełmskiej Policji.

68-98488

2017-01-06 10:11:57
(fot. Policja Chełm)

5 komentarzy

 1. W scania troszkę plastiki się pokruszyly a z tranzita parę wiader rdzy .. i spokój jednego strupa na ulicach mniej ..

  • Wierzysz w to? Pojedzie do szopy i wyjedzie nowka sztuka 🙂 janusz ze szwagrem nie takie cuda potrafia robic 🙂 ogranicza ich tylko wyobraznia i aktualny stan szpachlowki w wiadrach 🙂

 2. Na dodatek LSW…….będzie bezpieczniej !!!!!!!!.

 3. ,,Policjanci ustalili, że kierujący dostawczym fordem, 34-letni mieszkaniec powiatu świdnickiego” i już wiadomo dlaczego był wypadek

 4. Pora już w chełmie na zmianę prezydenta. Od paru lat miasto spada na dół na tle innych. Zobaczcie w jakim stanie jest droga krajowa ktora prowadzi przez miasto. Wstyd szklanka jest do dziś. A na innych drogach w mieście jest już tylko gorzej. Takie zakręty to chociaż piaskiem by posypali jak szkoda na sól i inną chemie. A zimy nie są takie dlugie jak kiedys ze trwały dłużej.

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.8342zł 0.52%
  • GBP 5.2727zł 0.6%
  • EUR 4.5627zł 0.66%
  • CHF 4.1473zł 0.61%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Trwa akcja charytatywna w Parafii Matki Bożej Bolesnej w Kraśniku
  Oprowadzania po wystawach w Galerii Labirynt
  Dzisiaj zaczynają się Wydziałowe Drzwi Otwarte UMCS
  W Lublinie odbędzie się kolejna edycja „Nocy Sów”. Tym razem w formie online
  W Chatce Żaka na żywo zagra Orkiestra św. Mikołaja