690 680 960

Bili tak mocno, że złamali pokrzywdzonemu rękę i nos. Sprawcy trafili do aresztu

W ręce bialskich policjantów wpadli sprawcy pobicia mieszkańca okolic Siemiatycz. Napastnicy bili tak mocno, że złamali pokrzywdzonemu rękę i nos.

W noworoczną noc w rejonie jednego z bialskich lokali doszło do pobicia 23-latka, mieszkańca gminy Siemiatycze. O sprawie została powiadomiona policja. Z relacji pokrzywdzonego wynikało, że został on bez powodu zaczepiony przez nieznanych mu mężczyzn. Napastnicy bili mężczyznę tak mocno, że doznał on złamania lewej ręki i nosa.

Bialscy kryminalni wytypowali sprawców pobicia. W minioną środę doszło do ich zatrzymania. Okazali się nimi dwaj mieszkańcy Białej Podlaskiej w wieku 37 i 29 lat.

Obydwaj usłyszeli zarzut pobicia, do popełnienia, którego przyznali się. Mężczyźni są dobrze znani bialskim policjantom, byli wielokrotnie notowani. Policjanci wnioskowali o zastosowania środka zapobiegawczego.

2017-01-06 09:36:16
(fot. ilustr. lublin112.pl)

7 komentarzy

 1. No to chłopaku wracaj do zdrowia. Teraz im możesz założyć sprawę cywilną i bez żadnych ceregieli zażądać po 50tys.zł odszkodowania od gnoi!! po 50od każdgo , który uczestniczył w pobiciu. Tylko musisz się leczyć trochę , musisz pujść do psychologa, że teraz się boisz na ulice wychodzić, że masz traumę itp. dobry papuga za kilkaset złotych Ci powie jak to zrobić 🙂 Ciągnij kasę od bydlaków, przynajmniej coś z tego będziesz miał!!

 2. Pampalini łowca zwierząt

  „Bili tak mocno” czyli jak? Może many ma po prostu łamliwe kości. Coraz większe durnoty wypisuje 112.

  • Masz problemy od urodzenia, czy wpływ nieszkodliwej maryśki? Co komentarz to głupszy. Na rubikoniu się wzorujesz?

 3. Popieram przedmówcę! Łaź od lekarza do lekarza i zbieraj papierki, ale najpierw do adwokata (znam jednego nie drogiego a świetnie doradzającego )i niech Ci podpowie jak to teraz dobrze rozegrać, by ci gnoje poszli z torbami! Żądaj dużo, śmiało po 50 tyś od każdego! A jak nie będą płacić to zgłaszaj do komornika. Absolutnie nie odpuszczaj!!!! Trzymam za Ciebie kciuki i życzę dużo zdrowia!

 4. Tylko takie „śmiecie spoleczne” są z reguły niewypłacalne. Wiec co mu z wygranej sprawy cywilnej? Satysfakcja z wyroku? Adwokat nie caritas, swoje ściągnie.

 5. i co znowu katolicy wyznawcy Jarosława ???

Kursy walut

 • USD 4.4415zł -0.17%
 • GBP 5.4558zł -0.1%
 • EUR 4.6898zł 0.1%
 • CHF 4.7542zł -0.07%

Polub nas

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

UMCS zaprasza na Akademicki Jarmark Świąteczny
32 Mikołajki Folkowe w Lubelskiej Chatce Żaka 8-11.12.2022 [PROGRAM]
Mikołajkowe szkolenie dla kierowców w ODTJ
Mikołajki z myślą o seniorach i osobach z niepełnosprawnościami
Zaproszenie na terenowe akcje poboru krwi