690 680 960

Bili tak mocno, że złamali pokrzywdzonemu rękę i nos. Sprawcy trafili do aresztu

W ręce bialskich policjantów wpadli sprawcy pobicia mieszkańca okolic Siemiatycz. Napastnicy bili tak mocno, że złamali pokrzywdzonemu rękę i nos.

W noworoczną noc w rejonie jednego z bialskich lokali doszło do pobicia 23-latka, mieszkańca gminy Siemiatycze. O sprawie została powiadomiona policja. Z relacji pokrzywdzonego wynikało, że został on bez powodu zaczepiony przez nieznanych mu mężczyzn. Napastnicy bili mężczyznę tak mocno, że doznał on złamania lewej ręki i nosa.

Bialscy kryminalni wytypowali sprawców pobicia. W minioną środę doszło do ich zatrzymania. Okazali się nimi dwaj mieszkańcy Białej Podlaskiej w wieku 37 i 29 lat.

Obydwaj usłyszeli zarzut pobicia, do popełnienia, którego przyznali się. Mężczyźni są dobrze znani bialskim policjantom, byli wielokrotnie notowani. Policjanci wnioskowali o zastosowania środka zapobiegawczego.

2017-01-06 09:36:16
(fot. ilustr. lublin112.pl)

7 komentarzy

 1. No to chłopaku wracaj do zdrowia. Teraz im możesz założyć sprawę cywilną i bez żadnych ceregieli zażądać po 50tys.zł odszkodowania od gnoi!! po 50od każdgo , który uczestniczył w pobiciu. Tylko musisz się leczyć trochę , musisz pujść do psychologa, że teraz się boisz na ulice wychodzić, że masz traumę itp. dobry papuga za kilkaset złotych Ci powie jak to zrobić 🙂 Ciągnij kasę od bydlaków, przynajmniej coś z tego będziesz miał!!

 2. Pampalini łowca zwierząt

  „Bili tak mocno” czyli jak? Może many ma po prostu łamliwe kości. Coraz większe durnoty wypisuje 112.

  • Masz problemy od urodzenia, czy wpływ nieszkodliwej maryśki? Co komentarz to głupszy. Na rubikoniu się wzorujesz?

 3. Popieram przedmówcę! Łaź od lekarza do lekarza i zbieraj papierki, ale najpierw do adwokata (znam jednego nie drogiego a świetnie doradzającego )i niech Ci podpowie jak to teraz dobrze rozegrać, by ci gnoje poszli z torbami! Żądaj dużo, śmiało po 50 tyś od każdego! A jak nie będą płacić to zgłaszaj do komornika. Absolutnie nie odpuszczaj!!!! Trzymam za Ciebie kciuki i życzę dużo zdrowia!

 4. Tylko takie „śmiecie spoleczne” są z reguły niewypłacalne. Wiec co mu z wygranej sprawy cywilnej? Satysfakcja z wyroku? Adwokat nie caritas, swoje ściągnie.

 5. i co znowu katolicy wyznawcy Jarosława ???

Kursy walut

 • USD 4.3365zł -0.31%
 • GBP 5.3357zł -0.83%
 • EUR 4.621zł -0.69%
 • CHF 4.7809zł -1.39%

Polub nas