Środa, 22 maja 202422/05/2024
690 680 960
690 680 960

Parczew: Z dyskoteki trafił do szpitala. Sprawca pobicia w areszcie

Wizytą w szpitalu zakończyła się zabawa dla jednego z uczestników świątecznej dyskoteki w Parczewie. Mężczyzna został pobity.

Do zdarzenia doszło podczas dyskoteki w Parczewie w drugi dzień Świąt Bożego Narodzenia.

– Młody mężczyzna podczas świątecznej zabawy w niewyjaśnionych okolicznościach doznał uszkodzenia ciała. Z poważnymi obrażeniami trafił do parczewskiego szpitala. Jak ustalili mundurowi obrażenia powstały na skutek pobicia – informuje mł. asp. Artur Łopacki z parczewskiej Policji.

Kryminalni z Parczewa ustalili i zatrzymali sprawcę pobicia. To 26-letni mieszkaniec gminy Dębowa Kłoda. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu.

– W trakcie przesłuchania mężczyzna złożył szczegółowe wyjaśnienia i przyznał się do winy. Grozi mu nawet do 8 lat pozbawienia wolności – dodaje mł. asp. Artur Łopacki.

2017-01-06 10:45:56
(fot. ilustr. pixabay.com)

10 komentarzy

 1. 8 lat dlaczego??? Tamten był słabszy i dostał za darmo raczej nie ..

 2. Pampalini łowca zwierząt

  Podobno Polska to katolicki kraj gdzie wartości chrześcijańskie są najważniejsze. To kraj w którym ludzie przestrzegają 10-u przykazań i prawa tym bardziej, że krajem rządzi „Prawo i Sprawiedliwość”

  • wnioskuję z twojego komentarza że przestępstwa, oszustwa, nierząd i inne kłamstwa są domeną innych partii? może POprzedniej?

 3. gminy dębowa kłoda? ja jestem z Dębowej jeśli moge w czymś pomóc mam nagranie z samej bójki i byłem świadkiem ale nie potrafiłbym na 100 % potwierdzić wyglądu ponieważ nie umożliwiało . samo oświetlenie

 4. szkoda tylko ,że katolicy największą krzywdę robią bliźnim

  • Masz racje. To my podkładamy i wysadzamy bomby wśród ludzi, to my jeździmy rozpędzonymi ciężarówkami i zabijamy oraz ranimy ciężko niewinne osoby.

 5. w ciągu roku więcej pijanych sebixów rozwali kogoś w betce na drzewie,ale to mało spektakularne

 6. jak był z dębowej kłody to go dębową kłodą po nerach

 7. Co to za dyskoteka ??

 8. wpiszcie sobie bójka Revels Parczew na youtube