Środa, 22 maja 202422/05/2024
690 680 960
690 680 960

Chełm: Awantura na stacji paliw. Ranił nożem znajomego

W czwartek w Chełmie pomiędzy znajomymi doszło do awantury na stacji paliw. Jeden z nich aby wyjaśnić nieporozumienia zaatakował nożem adwersarza.

Do zdarzenia doszło w czwartek wieczorem w Chełmie na ul. Hrubieszowskiej. Policjanci otrzymali wezwanie do awantury na stacji paliw. Jak ustalili mundurowi dwaj mężczyźni w wieku 23 i 27 lat spożywali razem alkohol, w pewnej chwili doszło pomiędzy nimi do nieporozumienia. Starszy z mężczyzn sięgnął po nóż i ranił młodszego w nogę.

– Na miejsce zostało wezwane pogotowie, które zabrało 23-latka do szpitala. Policjanci zatrzymali 27-letniego sprawcę. W chwili zatrzymania był nietrzeźwy. W piątek został przesłuchany i przedstawione mu zostały zarzuty uszkodzenia ciała – informuje asp. Ewa Czyż z chełmskiej Policji.

Mężczyźnie grozi kara pozbawienia wolności do lat 5.

2015-11-08 10:17:36
(fot. ilustr. pixabay.com)

4 komentarze

  1. Aby wyjaśnić nieporozumienia zaatakował nożem adwersarza – trzeba przyznać, że argument w dyskusji miał z gatunku tych mocniejszych. 🙂
    Chociaż jako (przypuszczam, że…) katolik, powinien być bardziej tolerancyjny.

    • Gdyby agresor był wyznawcą islamu, to zachowanie byłoby w dopuszczalnych granicach, czy o co ci chodzi? Chyba że tak sobie pie***isz trzy, po trzy, byle by zaistnieć.

  2. na zdjęciu nóż z biedronki, bardzo dobry, jak na biedronkę 😀