Wtorek, 23 kwietnia 202423/04/2024
690 680 960
690 680 960

Chcieli ukraść towar z dyskontu, ich plany pokrzyżował jeden z pracowników

W miniony poniedziałek świdniccy policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy odpowiedzą za kradzież towaru z dyskontu. Sprawcy zostali zatrzymani dzięki reakcji jednego z pracowników sklepu.

W miniony poniedziałek świdniccy policjanci otrzymali zgłoszenie o próbie kradzieży znacznej ilości towaru z jednego z dyskontów. Jak się okazało, sprawcy uciekli przed przyjazdem patrolu, jednak po otrzymaniu szczegółowego ich opisu, policjanci zatrzymali ich chwilę później na jednej z sąsiednich ulic.

W pojeździe mężczyzn, zaparkowanym w pobliżu sklepu, znajdowała się część skradzionych produktów. Część zaś, podczas ucieczki, sprawcy porzucili wewnątrz sklepu za linią kas.

Złodzieje połakomili się nie tylko na artykuły spożywcze, ale także na różnego rodzaju urządzenia AGD, których łączna wartość to prawie 2 tysiące złotych. Część z rzeczy mieli również przy sobie w chwili zatrzymania. Skradziony towar został odzyskany. 20-letni mieszkaniec powiatu lubelskiego i jego 35-letni kompan staną wkrótce przed sądem. Za kradzież grozi im kara do 5 lat pozbawienia wolności.

(fot. Policja Świdnik)

Jeden komentarz

  1. Co za dzbany.
    Kraść w sklepie w dzisiejszych czasach…

Z kraju