Czwartek, 22 lutego 202422/02/2024
690 680 960
690 680 960

W najbliższy weekend rusza wypożyczalnia sprzętu sportowego nad Zalewem Zemborzyckim (cennik)

W najbliższy weekend ruszy nowy sezon w wypożyczalni sprzętu sportowego nad Zalewem Zemborzyckim. Z kolei od poniedziałku ponownie otwarte będzie Centrum Historii Sportu na stadionie Arena Lublin.

W najbliższy weekend rusza wypożyczalnia sprzętu wodnego i rekreacyjnego znajdująca się w pobliżu ośrodka Słoneczny Wrotków nad Zalewem Zemborzyckim.

W jej ofercie są m.in. kajaki jedno- i dwu-osobowe, rowery wodne, rowery górskie, sprzęt do windsurfingu. Wypożyczalnia pełni także rolę zaplecza do obsługi spływów kajakowych, które będą się odbywały również od najbliższego weekendu. Na razie wypożyczalnia będzie czynna w soboty i niedziele w godz. 10:00-20:00, począwszy od najbliższej soboty, tj. 16 maja.

Z kolei od najbliższego poniedziałku, tj. 18 maja, po blisko dwumiesięcznej przerwie będzie czynne Centrum Historii Sportu w Lublinie, działającego w ramach Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji „Bystrzyca” w Lublinie, a mieszczącego się w przestrzeniach stadionu Arena Lublin przy ul. Stadionowej 1.

Zwiedzający Centrum mogą z bliska przyjrzeć się wyjątkowym pamiątkom sportowym jak np.: medale olimpijskie zdobyte m.in.: przez Tomasza Wójtowicza – najwybitniejszego polskiego siatkarza wszech czasów czy Arkadiusza Onyszkę – bramkarza „srebrnej reprezentacji” z Igrzysk w Barcelonie, trofea wywalczone przez zawodniczki MKS Lublin, unikalną kolekcję oryginalnych strojów sportowych i repliki plastronów żużlowych oraz dziesiątki innych artefaktów świadczących o wspaniałej historii lubelskich sportowców. Centrum Historii Sportu będzie otwarte od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-16:00.

Cennik wypożyczalni sprzętu nad Zalewem Zemborzyckim

W najbliższy weekend rusza wypożyczalnia sprzętu sportowego nad Zalewem Zemborzyckim (cennik)

(fot. lublin112.pl, grafika MOSiR)

2 komentarze

  1. Nie ma trójkołowych rowerków na plastikowych kółkach, Franio nie skorzysta.

  2. kolega_z_ośedla

    Wszyscy starają się utrzymać przy interesie… w tym ludzie, przy interesie zdrowia – oczywiście Ci mądrzejsi. Etapy odmrażania etapami ale trzeba być ostrożnym – świat się zmienił. Dużo zdrowia dla Wszystkich Państwa!

Z kraju

Polityka i społeczeństwo