Czwartek, 30 maja 202430/05/2024
690 680 960
690 680 960

Chciał wyładować złość po kłótni z dziewczyną, zdemolował pokój w hotelu

Za zniszczenie mienia odpowie wkrótce mieszkaniec gminy Terespol. Mężczyzna chciał wyładować złość po kłótni z dziewczyną, więc zdemolował hotelowy pokój.

W minioną niedzielę terespolscy policjanci przyjęli zgłoszenie dotyczące agresywnego mężczyzny, który demoluje pokój w hotelu na terenie miasta.

Na miejscu mundurowi potwierdzili zgłoszenie, z relacji poszkodowanej wynikało, że w wynajętym dzień wcześniej pokoju słychać było hałas. Gdy pracownice postanowiły sprawdzić co się dzieje okazało się, że zarówno pokój jak też łazienka są zdemolowane, a część znajdujących się tam sprzętów, w tym telewizor czy odkurzacz uszkodzona.

Wartość strat została oszacowana przez właścicielkę na kwotę około 6 tys. złotych. Policjanci zatrzymali sprawcę na gorącym uczynku. Okazał się nim 29-letni mieszkaniec gminy Terespol. Mężczyzna przebywał w wynajętym pokoju ze swoją znajomą. W chwili zatrzymania 29-latek miał w organizmie 2,7 promila alkoholu. Został zatrzymany do wyjaśnienia.

We wtorek mężczyzna usłyszał zarzut i przyznał się do winy. Swoje zachowanie tłumaczył faktem, że zdenerwował się na swoją dziewczynę, a złość wyładował na będącym w pokoju sprzęcie. O dalszym losie awanturnika zadecyduje sąd. Przestępstwo zniszczenia mienia zagrożone jest karą do 5 lat pozbawienia wolności.

(fot. Policja Terespol)

19 komentarzy

 1. Nie jest tak źle, po pijaku i w nerwach, dziewczyny nie uderzył.

  • No dla niego źle.
   Za pobicie maksymalna kara to 3 lata, w praktyce żadna (zawiasy).
   Za demolkę w pokoju grozi mu 5 i czasami sądy dają bezwzględną odsiadkę.

   • To idąc dalej może bardziej opłacało mu się w złości zgwałcić dziecko niż uderzyć dziewuchę…. ciśnienie by mu i tak zeszło, ale jeśli by ją zabił to 25 lat, a za dzieciaka max 12 lat z czego dostałby pewnie z półtora…

 2. Chłopak miał dobre intencje, wynajął pokój, kupił dobre whiskey, chciał się z dziewczyną zabawić, po bzykać sobie . Ta Mu nie dała , chłopina się zdenerwował .

  • jak ci tak go szkoda to zawsze możesz go odwiedzić w areszcie i się przed nim rozłożyć

   • Do_Ba'al Zebûb

    On chciaz jest facetem jemu staje a ty jesteś impotnetem! Ha ha

   • Ja nie mam takich dobrych intencji jak ty Rozkładaj się sam

    • twoi koledzy z piaskownicy mówią co innego

     • Jak cię czytam to mógłbym rzec że eutanazja jest potrzebna a twoja stara jak w chodzi na wagę to Widzisz swój numer telefonu odwal się

     • Co belzebub je jeden idź się utop bo ludzi straszysz swoim wyglądem dałbyś komuś zdjęcie to by sobie zrobił kanapkę z pasztetem

     • Twoja stara dorabiała cie parówką przez domowon, jak się urodziłeś w szpitalu sorry w chałupie z I wieku to pielegniarka nie wiedziała czym ty jesteś wiec jeździła z tobą mopem po podłodze

     • uważaj bo z nocnika spadniesz, przeczytaj co ty piszesz (…) belzebub je jeden idź się utop (…) to zdanie nie ma sensu, co wujek znowu ci zaparkował między nogami i bloka umysłowego dostałeś, ale się dziecko musiało wpienić, założę się, że musiałeś spuścić niezły wpierdziel pluszowemu misiu.

  • To była jego znajoma, z dziewczyną mógł pokłucic sie przez telefon jak sie dowiedziała, że siedzi z inna panną w hotelu.

 3. Dziewczyno uciekaj od furiata gdzie pieprz rośnie bo gdy odpuścisz następnym razem zdemoluje ciebie.