Wtorek, 28 maja 202428/05/2024
690 680 960
690 680 960

Chciał skoczyć z wiaduktu. Do rozsądku przemówili mu przechodnie (zdjęcia)

Dzięki reakcji świadków udało się odwieść mężczyznę od desperackiego kroku. Usiłował on skoczyć z jednego z lubelskich wiaduktów.

W czwartek około godziny 20 służby ratunkowe zostały zaalarmowane, że na wiadukcie Poniatowskiego w Lublinie znajduje się mężczyzna, którego zachowanie wskazuje, iż chce on targnąć się na swoje życie. Na miejsce skierowana została straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Jak wyjaśnia nam jeden ze świadków zdarzenia, w międzyczasie odpowiednio zareagowali przechodnie. Dwie młode kobiety nawiązały kontakt słowny z mężczyzną i udało im się odwieść go od tego desperackiego czynu. Po chwili trafił on w ręce funkcjonariuszy.

Mężczyzną zajęli się ratownicy medyczni. Został on przetransportowany do Szpitala Neuropsychiatrycznego na konsultacje. Policjanci ustalają zaś, co skłoniło go do podjęcia próby samobójczej.

Przypominamy, że każda osoba potrzebująca pomocy może otrzymać wsparcie m.in. za pomocą czynnych całą dobę przez siedem dni w tygodniu numerach pomocowych:
– 800 70 22 22 – Centrum Wsparcia dla Osób Dorosłych w Kryzysie Psychicznym,
– 800 12 12 12 – Wsparcie psychologiczne w sytuacji kryzysowej – infolinia dla dzieci, młodzieży i opiekunów,
– 116 111 – Telefon Zaufania dla Dzieci i Młodzieży,
– 112 – w razie bezpośredniego zagrożenia życia lub zdrowia.

Chciał skoczyć z wiaduktu. Do rozsądku przemówili mu przechodnie (zdjęcia)

Chciał skoczyć z wiaduktu. Do rozsądku przemówili mu przechodnie (zdjęcia)

(fot. nadesłane – Norbert)

35 komentarzy

  1. Turniej czterech skoczni. Teraz łajza niech idzie na inny most lub wiadukt.

  2. okradli go pewnie

    Będzie wiedział następnym razem, że na pis się nie głosuje. Okradli go pewnie do zera to co ma chłopina robić. Tak zabijają pisowcy i to jest pewne.

  3. A mamy taką piękną rzekę.

  4. Pewnie miał 0 polubien i 0 par na tinderze, ja też ma 0 i nic z tego nie robię, tylko że za 1 założeniem na te zdjęcia miałem 16 par i 5 lolubien, a to już jest 8me założenie na te same zdjęcia ciągle i od 4 restartu konta mam 0 par i 0 polubien. To efekt „znudzenia zdjęciami” , albo jakiis shadoban.

  5. I bardzo dobrze, że przekonali go do zejścia z wiaduktu. Droga zablokowana wiele godzin, służby na sygnale jeżdżą, spać nie można.
    Powinni go zapoznać z innymi sposobami, mniej inwazyjnymi dla postronnych osób.

Wiadomości z info112