Chciał się odurzyć gazem z butli. Usłyszał zarzuty

Policjanci z komisariatu w Żmudzi zatrzymali mężczyznę, który chcąc odurzyć się gazem z butli podłączonej do kuchenki, demontował reduktor. 29-latek usłyszał zarzuty narażania życia lub powstania ciężkiego uszczerbku na zdrowiu mieszkańców budynku.

W miniony piątek policjanci z komisariatu w Żmudzi, w trakcie interwencji w jednym z mieszkań na terenie gminy Żmudź, zatrzymali 29-latka.

Jak się okazało, mężczyzna demontował reduktor od butli z gazem podłączonej do kuchenki gazowej, co powodowało ulatnianie się gazu. Swoje zachowanie tłumaczył chęcią odurzania się. 29-latek usłyszał już zarzuty narażenia utraty życia lub powstania ciężkiego uszczerbku na zdrowiu mieszkańców budynku, w którym zamieszkuje.

W niedzielę mężczyzna został doprowadzony do prokuratury, gdzie orzeczono wobec niego środek zapobiegawczy w postaci dozoru policji i zakazu opuszczania kraju. Grozi mu kara pozbawienia wolności do lat 3.

(fot. pixabay.com)

Zobacz również

9 komentarzy

 1. Zapalniczka za mało daje

 2. Zawsze jak czytam o tych „strasznych „karach jakie grożą za wszelkie przestępstwa ,to serce mi rosnie i myślę sobie w jakim wspaniałym i praworządnym kraju przyszlo mi żyć ,gdzie surowa i nieuchronna kara , grozi kazdemu ,kto dopuści się jakiegoś niecnego występku albo zrobi coś niezgodnego z prawem .A potem się budzę i następuje zderzenie z rzeczywstoscią kótra ma nie wiele wspólnego z jakąkolwiek sprawiedliwoscią

 3. Hmm,a przebadali go już biegli psychiatrzy ? Bo normalny czlowiek chcący powąchać jak pachnie gaz ,po prostu odkręca kurek w kuchence

  • Może ma kuchenkę z zaworem termicznym i się nie da powąchać.
   Podobno ma nową ksywę na mieście , Krzycho Propan.

  • Człowiek normalny raczej żadnych kurków nie odkręca bez potrzeby. Człowiek normalny wie,że gazy używane w instalacjach domowych są bezwonne. Celowo dla takich idiotów są nawaniane.

 4. Niee to mógłbyś główki cebuli. Ale raczej nawąchać. A redaktor walI z tego faje wodno ahhahh

 5. 2025rok. Polska wolna od pis.

  Dziwne to. Jakim cudem tam się znalazła policja?! Druga sprawa. Daje głowę, że gość był nawalony i sam nie wiedział co gada! Ja bym mu żadnych paragrafow nie dawał. Zaco karać za głupotę? To tak jakby niedoszlego samobójce, w szpitalu karać za próbę popełnienia samobójstwa. Tj żenujące.

 6. Nielegalne posiadanie gazu mu dajcie haha

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.9764zł 0.6%
  • GBP 4.956zł 0.12%
  • EUR 4.4671zł 0.03%
  • CHF 4.2018zł 0.23%

  Polub nas

  Darmowe ogłoszenia lokalne

   Materiały wideo

   Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
   Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
   99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
   W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
   W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

   Co? Gdzie? Kiedy?

   Potrzebna krew dla 8-letniego Tomka
   W Wojciechowie znów będzie wielkie kucie. Niebawem ruszają Ogólnopolskie Warsztaty Kowalskie
   Kiermasz Produktów Lokalnych w Kazimierzu Dolnym
   W niedzielę odbędzie się „Festiwal Młody Ziemniak”
   Pierwszy w sezonie zlot food trucków w Lublinie