Sobota, 20 kwietnia 202420/04/2024
690 680 960
690 680 960

Chciał rozładować frustracje, uszkodził 11 samochodów

Był pod wpływem alkoholu i chciał rozładować swoje frustracje, uszkodził 11 samochodów. Wkrótce 21-latek stanie przed sądem.

Do zdarzenia doszło w drugiej połowie stycznia tego roku. Policjanci otrzymali zgłoszenie, że na jednym z zamojskich osiedli nieznany sprawca uszkodził 11 zaparkowanych pojazdów.

Kryminalni ustalili sprawcę i zatrzymali go. Okazał się nim 21-letni mieszkaniec Zamościa. Mężczyzna przez kilka dni, w porze nocnej, będąc pod wpływem alkoholu, rozładowywał swoje frustracje na losowo wybranych samochodach.

Wandal spowodował straty na kwotę ponad 7 tys. złotych. Wczoraj zamościanin usłyszał zarzuty i poddał się dobrowolnie karze 6 miesięcy pozbawienia wolności z obowiązkiem naprawienia szkody. Kodeks karny za uszkodzenie mienia przewiduje karę do 5 lat pozbawienia wolności.

(fot. lublin112.pl – ilustracyjne)

7 komentarzy

 1. Lubelski cebularz.

 2. 6 miesięcy wiezienia bez zawieszenia za uszkodzenie kilka starych gratów.
  Za przestępstwo drogowe np. spowodowanie wypadku z ofiarami śmiertelnymi dostałby karę w zawieszeniu, a szkody pokryłoby OC.

  • Franiu – nie czaruj zza monitora i klawiatury tylko rusz cztery litery i pomóż zmienić to niesprawiedliwe i nieżyciowe prawo. Masz taką możliwość. Skorzystaj z niej. Etatowi narzekacze, że białe nie jest czarne są śmieszni ze swoimi pretensjami. Nie bądź śmieszny.

   • Pisać – takie prawo forumowicza. Czasem pochwalić, prędzej zganić, no bo trudno pochwalać za spowodowanie wypadku, a wypadki i kolizje to główne tematy tego portalu.
    Do żadnej partii nie należę, prawa nie skończyłem, wiec i na tym się nie znam. Po ulicy chodzić i agitować także nie będę.
    Jedynie forum internetowe mi pozostaje w walce o poprawę bezpieczeństwa ruchu drogowego, a przeciwko degeneratom w ruchu drogowym.

  • tylko że on to zrobił świadomie a za kółkiem nie zawsze jest za duża prędkość a wypadki się zdarzają… czyli jak to mówią ,, niechcąco ,,

 3. Jako karę ,powinni go przymusowo skierować do pracy w jakiejś kopalni na dole na miesiac …tam na pewno mógłby „wyładować swoje frustracje ” a przy okazji zarobił by parę groszy i może zastanowił się nad tym co zrobil

Z kraju