Wtorek, 21 maja 202421/05/2024
690 680 960
690 680 960

Chciał przejść na drugą stronę jezdni, potrąciła go ciężarówka. Nieprzytomny mężczyzna trafił do szpitala

Wczoraj w Józefówce w powiecie tomaszowskim doszło do groźnego wypadku z udziałem pieszego. 43-latek został potrącony przez ciężarówkę. Pieszy najprawdopodobniej chcąc przejść na drugą stronę jezdni, wtargnął bezpośrednio przed jadący pojazd.

Do zdarzenia doszło wczoraj przed godziną 15.00 w Józefówce w gm. Rachanie. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o potrąceniu pieszego przez ciężarówkę. Na miejscu interweniował zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

– Wstępne ustalenia policjantów wskazują, że 43-letni mieszkaniec gm. Werechanie najprawdopodobniej chcąc przejść na drugą stronę jezdni, wtargnął bezpośrednio przed nadjeżdżającą ciężarówkę. 37-letni kierujący ciągnikiem siodłowym marki MAN, mieszkaniec powiatu radomskiego, nie zdołał uniknąć z nim zderzenia. Pieszy z ciężkimi obrażeniami ciała, w stanie nieprzytomności został przewieziony do szpitala – informuje młodszy aspirant Małgorzata Pawłowska z tomaszowskiej Policji.

Mundurowi sprawdzili stan trzeźwości kierującego ciężarówką, mężczyzna był trzeźwy. Od pieszego została pobrana krew do badania na zawartość alkoholu w organizmie. Szczegółowe przyczyny i okoliczności wypadku wyjaśni prowadzone w tej sprawie postępowanie.

PRZECZYTAJ

Podał się za pracownika gazowni, oszukał seniorkę na 300 złotych

 

 

5 komentarzy

  1. Przechodził poza PdP. Zdaniem komentujących tak jest najbezpieczniej, bo wtedy się bardziej uważa, a nie lezie jak Święta Krowa.

  2. To niesprawiedliwe. Głupie przepisy. Pieszy zostanie uznany winnym spowodowania tego zdarzenia. Choć pewnie on jest martwy, więc sprawa zostanie umorzona.

  3. wtargnąŁ

  4. W Józefówce, w gminie Rachanie. Kto pisał ten artykuł? Pieszemu życzę powrotu do zdrowia fizycznego, kierowcy powrotu do równowagi psychicznej.

    • Józefówka – wieś w Polsce położona w województwie lubelskim, w powiecie tomaszowskim, w gminie Rachanie

Dodaj komentarz