Środa, 22 maja 202422/05/2024
690 680 960
690 680 960

Blisko 4 kg narkotyków i broń palna w mieszkaniu 31-latka (zdjęcia)

Do 12 lat pozbawienia wolności grozi 31-latkowi z powiatu otwockiego, u którego policjanci z Lublina ujawnili prawie 4 kg narkotyków oraz broń palną. Zatrzymany usłyszał już zarzuty i zgodnie z decyzją sądu najbliższe miesiące spędzi w areszcie.

Czynności prowadzone na terenie województwa mazowieckiego przez policjanci z Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie, doprowadziły do zatrzymania 31-latka z powiatu otwockiego, który miał wprowadzać do obrotu znaczne ilości narkotyków.

– W miejscu zamieszkania 31-latka policjanci zabezpieczyli 3 kg marihuany oraz 750 g mefedronu. Dodatkowo podczas przeszukania ujawnili broń palną, na którą 31-latek nie miał pozwolenia – poinformował nadkomisarz Andrzej Fijołek rzecznik prasowy KWP w Lublinie.

Zatrzymany usłyszał zarzuty wprowadzania do obrotu znacznych ilości środków odurzających oraz nielegalnego posiadania broni. Grozi mu do 12 lat pozbawienia wolności. Decyzją sądu został już tymczasowo aresztowany.

Blisko 4 kg narkotyków i broń palna w mieszkaniu 31-latka (zdjęcia)

fot. Policja Lublin

Blisko 4 kg narkotyków i broń palna w mieszkaniu 31-latka (zdjęcia)

fot. Policja Lublin

 

5 komentarzy

  1. Jako pukawke miał. 12 lat to dobry wyrok.

  2. Polak, ukr, gruzin inna nacja?? NIe podane imię oraz litera nazwisko do tego napisane mieszkaniec powiatu. Zwykle taka jest informacja gdy jest to jegomość z zagranicy…

    • Polak, Urk, Gruzin – dwa bratanki – i do szklanki i do wymuszanki. Haraczu. Zorganizowani „Bracia” coraz śmielej sobie poczynają – patrz polskie kluby piłkarskie”, a Komenda Guwna dalej ściemnia, że wzrost przestępczości nie ma nic wspólnego z imigracją z dzikiego wschodu.Po 50 latach obudzimy się jak Niemcy z Turkami, albo Szwedzi z Jugolami.

  3. taka broń palna jak i narkotyki…

Dodaj komentarz