Zjeżdżając z ronda zignorował wskazania sygnalizacji świetlnej. W wyniku tego doprowadził do wypadku. Jedna osoba trafiła do szpitala. Są utrudnienia w ruchu.
Spore utrudnienia w ruchu występowały dziś rano na wjeździe do Lublina od strony Świdnika. Dokładnie chodzi o al. Witosa w okolicach Makro i kolejnych wiaduktów. Doszło tam do trzech zdarzeń drogowych.
Trzy osoby usłyszały zarzuty udziału w bójce, w tym kobieta z udziałem niebezpiecznego narzędzia w postaci noża. To efekt awantury, jaka miała miejsce na Starym Mieście.
Pomimo ograniczonej widoczności, a dokładnie zasłaniającej skrzyżowanie ciężarówki, zdecydowała się wykonać manewr skrętu w lewo. Doprowadziła do zderzenia z BMW.
Agresor zaczepiał przechodniów, uderzył też jadącego rowerzystę. Kiedy zaatakowany wrócił z kolegą, stracił już odwagę i zaczął uciekać. Wywiązała się bójka.
Po wypadku, do którego doprowadził pijany kierowca, są problemy z przejazdem przez tzw. czerwony wiadukt. Na miejscu pracują funkcjonariusze drogówki.
Do naszej redakcji trafiło nagranie od zaniepokojonego mieszkańca Lublina, który zarejestrował obecność szczurów przy ul. Furmańskiej, tuż obok pawilonów handlowych przy al. Tysiąclecia. Problem – jak twierdzi autor filmu – narasta.
Dzięki szybkiej reakcji świadków oraz natychmiastowej interwencji funkcjonariuszy z Komendy Miejskiej Policji w Lublinie, udało się zapobiec tragedii. 31-letni mieszkaniec miasta, który znalazł się w kryzysie emocjonalnym, został uratowany z wiaduktu przy al. Smorawińskiego.
Zderzenie dwóch aut miało miejsce na lubelskim Kośminku. Nikt nie ucierpiał, nie ma też problemów z przejazdem. Policjanci zakwalifikowali wszystko jako kolizję.
Po wypadku, jaki miał miejsce na drodze krajowej nr 82, kierowcy napotkają utrudnienia w ruchu. Wiadomo już, że jedna osoba została poszkodowana. Obecnie funkcjonariusze prowadzą czynności wyjaśniające.
W niedzielę, 1 czerwca, Lublin jest areną zmagań dla triathlonistów z całej Polski. Na Zalewie Zemborzyckim i ulicach miasta trwa Lublin LOTTO Triathlon Energy – wydarzenie sportowe o ogólnokrajowym zasięgu, które przyciągnęło zarówno zawodników indywidualnych, jak i drużyny sztafetowe.
Do 8 czerwca miłośnicy aktywnego spędzania wolnego czasu mogą zapisać się do udziału w biegu "Czechowska Piątka". Jak nazwa wskazuje, odbędzie się on na Czechowie a dystans to 5 km.
Kilka godzin dobrej zabawy i aktywności czekało dziś na mieszkańców Lublina. Wszystko za sprawą Rodzinnego Pikniku, jaki miasto zorganizowało w Parku Ludowym. Wydarzenie było skierowane do osób bez względu na wiek.
W sobotę, na terenach zielonych przy ul. Gospodarczej w Lublinie odbył się coroczny festyn familijny. Okazją do jego organizowania był przypadający na jutro Międzynarodowy Dzień Dziecka.