Środa, 24 kwietnia 202424/04/2024
690 680 960
690 680 960

Była partnerka ukradła mu pieniądze, kupiła suknie ślubną i obrączki. Ślub wzięła z innym mężczyzną (zdjęcia)

Policjanci zatrzymali 40-latkę, która okradła swojego byłego partnera, a następnie kupiła suknię ślubną, obrączki, biżuterię i wzięła ślub z innym mężczyzną. Wkrótce kobieta za swoje czyny odpowie przed sądem, grozi jej do 5 lat pozbawienia wolności.

Parczewscy kryminalni wspólnie z łódzkimi policjantami zatrzymali 40-letnią mieszkankę Łodzi, która od kwietnia do końca maja zamieszkiwała na terenie powiatu parczewskiego. Po krótkiej znajomości z 42–letnim mieszkańcem gminy Dębowa Kłoda postanowiła wspólnie z nim zamieszkać. Jednak ich uczucie nie trwało zbyt długo.

Mężczyzna przebywał za granicą, gdzie pracował, a w Polsce przebywał czasowo i ponownie wracał do pracy w Niemczech. Z kolei 40–latka w tym czasie mieszkała z jego rodzicami i pomagała im w prowadzeniu gospodarstwa. Jednak w czasie jego nieobecności przez Internet poznała innego mężczyznę, który namówił ją do porzucenia obecnego partnera. Jego rodzicom oznajmiła, że wyjeżdża do pracy na teren Hiszpanii, a gdy ich syn wróci prosiła, żeby się z nią skontaktował.

Kiedy mężczyzna wrócił z Niemiec okazało się, że nie ma odłożonych pieniędzy w kwocie 17 tysięcy euro. Próbował skontaktować się z 40–latką jednak bezskutecznie, a ślad po niej zaginął. Mężczyzna oświadczył, że kobieta dobrze wiedziała gdzie trzyma oszczędności i jest pewny, że to ona dokonała ich kradzieży.

Policjanci w minioną środę w jednym z hosteli na terenie Łodzi zatrzymali kobietę. 40-latka była zaskoczona, kiedy okazało się, że jest osobą poszukiwaną. Usłyszała zarzut kradzieży, do którego się przyznała. Mundurowym udało się odzyskać część pieniędzy i przedmiotów, które zostały zakupione za skradzioną gotówkę.

Kobieta tłumaczyła, że skradzione pieniądze posłużyły jej do zawarcia związku małżeńskiego z mężczyzną poznanym przez media społecznościowe oraz zakupu min. sukni ślubnej, obrączek, biżuterii oraz sprzętu AGD. Teraz grozi jej do 5 lat pozbawienia wolności.

Była partnerka ukradła mu pieniądze, kupiła suknie ślubną i obrączki. Ślub wzięła z innym mężczyzną (zdjęcia)

(fot. Policja Parczew)

29 komentarzy

  1. Gdzie ten chłop miał oczy? Chyba w d…., że coś takiego wziął. Ale w kiciu babkę wydmuchają z obu stron

  2. To coś z marszu klejów i linijek buchachha.

  3. Jaka piękna i jaka zadowolona…

  4. Jak można sie związywać z takimi kozami brzydkimi?

  5. … sami piękni i młodzi tutaj komentują … i ciekawe ile wam dają lat tak z ” wyglądu ” ???

  6. Ku??wa kto się czepił takiego kaszalota ?

Z kraju