Środa, 24 kwietnia 202424/04/2024
690 680 960
690 680 960

Była nietrzeźwa, podróż nissanem zakończyła w rowie (zdjęcia)

W niedzielę rano na drodze krajowej nr 74 pojazd osobowy wpadł do przydrożnego rowu. Jak się okazało, za kierownicą auta siedziała nietrzeźwa 38-latka.

Do zdarzenia doszło w niedzielę wczesnym rankiem na drodze krajowej nr 74. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie, z którego wynikało, że pojazd osobowy wpadł do przydrożnego rowu.

Na miejscu kolizji policjanci wstępnie ustalili, że za kierownicą nissana siedziała 38-letnia mieszkanka gminy Zamość. Kobieta nagle straciła panowanie nad pojazdem i zjechała z drogi kończąc jazdę w przydrożnym rowie. Na szczęście kierująca nie odniosła obrażeń ciała. Jak się okazało, 38-latka była nietrzeźwa, w organizmie miała ponad 1,5 promila alkoholu.

Policjanci zatrzymali kobiecie prawo jazdy, a pojazd został odholowany na parking. Wkrótce 38-latka stanie przed sądem, gdzie wytłumaczy się z popełnionego przestępstwa.

Za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości grozi do 2 lat pozbawienia wolności, zakaz kierowania pojazdami nawet na 15 lat oraz obowiązek zapłaty na rzecz Funduszu Pomocy Pokrzywdzonym oraz Pomocy Postpenitencjarnej określonej kwoty w wysokości od 5 000 do 60 000 złotych.

Była nietrzeźwa, podróż nissanem zakończyła w rowie (zdjęcia)

Była nietrzeźwa, podróż nissanem zakończyła w rowie (zdjęcia)

(fot. Policja Zamość)

6 komentarzy

  1. Wieśniaczka w gumofilcach na szpileczkach

    Jakie: „na szczęście kierująca nie odniosła obrażeń ciała” ?!
    Wręcz przeciwnie, bo będzie miała szansę powtarzać swoje działania w kierunku spowodowania obrażeń osobom postronnym.

  2. Podpis elektroniczny

    Jak to nietrzeźwa przecież piła po pół bo jedzie.

  3. Skąd wiadomo że nagle ?

  4. Kupię części z tego Nissana.

Z kraju