690 680 960

Był poszukiwany. Wpadł w ręce policjantów, bo nie miał maseczki

Zamojscy policjanci zatrzymali na jednej z ulic Zamościa mężczyznę, który nie miał założonej maseczki. Jak się okazało, 28-latek był poszukiwany.

W środę na ul. Śląskiej w Zamościu policjanci podczas patrolu zauważyli dwóch mężczyzn, którzy szli bez zasłoniętych ust i nosa. Mundurowi postanowili ich wylegitymować.

W trakcie legitymowania okazało się, że 28-latek był poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Miechowie. Do odbycia ma karę 10 miesięcy pozbawienia wolności. Co więcej, 28-latka poszukiwał również Sąd Rejonowy w Krakowie, który wcześniej orzekł w stosunku do niego karę 5 miesięcy pozbawienia wolności. To nie koniec poszukiwań 28-latka. Do ustalenia miejsca pobytu szukała go też Prokuratura Rejonowa w Miechowie.

Mężczyzna został zatrzymany, policjanci mandatowo zakończyli popełnione przez niego wykroczenie niestosowania się do nakazu zasłaniania ust i nosa maseczką. 28-latek trafił do policyjnego aresztu, skąd dzisiaj przewieziono go do zakładu karnego, gdzie spędzi najbliższy rok i kilka miesięcy za wcześniej popełnione oszustwa komputerowe i przestępstwo niealimentacji.

(fot. pixabay.com)

2 komentarze

 1. Ludzie, chodźcie w maskach. To nic, że Konstytucja daje Wam prawo i macie też prawo ale
  Nie chodząc w maseczce stwarzacie zagrożenie dla tych, którzy jednak się boją. A glu.pie teksty typu „fałszywa pandemia” „pandemia to ściema”… To sobie wsadźcie gdzieś i dopchajcie.
  Jeżeli macie dowód na to, że jej nie ma to do prokuratury złożyć zawiadomienie o wprowadzeniu nieprawdziwej pandemii i zażalenie na konsekwencje po wprowadzeniu.
  A jeżeli powtarzacie słowa Janusza spod bloku bo tak mi ktoś mówił to buzię zamknąć i do książek. Internetów się zachciało w domu, siedzi robactwo i pcha ten jad społeczny do sieci.
  Maski na twarz i wtedy pałętać się po dworze, a jak nie to siedzieć w domu i kąsać się po piętach aż się Wam odechce kąsania

  • Się boisz zostań w domu

   Jak tak się boisz to sam siedz w domu jest już większość która przejrzała na oczy…jeśli masz rację to Ty będziesz żył a umrą Ci wszyscy którzy się nie boją… ale myślę że strach Ci minie jak głód do du..y Ci zajrzy i komornik zacznie nachodzić wtedy będziesz głosić nowinę o falszywej pandemii. Wyłącz TV na miesiąc i zobaczysz jak świat wygląda w rzeczywistości…znacznij sam obserwować i wyciągać wnioski bez pomocy mediów ( zawsze jest tak ze po naciśnięciu w kamerze REC to świat wygląda tak jak chce tego autor nagrania)

Kursy walut

 • USD 4.0202zł 0.73%
 • GBP 5.0656zł 0.47%
 • EUR 4.3382zł 0.34%
 • CHF 4.5982zł 0.64%

Polub nas