Poniedziałek, 27 maja 202427/05/2024
690 680 960
690 680 960

Był nietrzeźwy, zjechał na przeciwległy pas ruchu. Znamy przyczyny porannego wypadku w Wandzinie

Zjechanie na przeciwległy pas jezdni przez kierowcę auta osobowego było przyczyną porannego wypadku obok wiaduktu w Wandzinie. Jedna osoba została ranna.

Kilka godzin trwały utrudnienia w ruchu na drodze krajowej nr 19 Lublin – Lubartów, po zderzeniu dwóch samochodów: osobowego z ciężarowym. Jak już informowaliśmy, zdarzenie miało miejsce około godziny 5.55 a wysokości parkingu obok wiaduktu w Wandzinie. Policjanci ustalili już wstępne okoliczności wypadku.

Doprowadził do niego kierowca osobowego volvo, który poruszał się w kierunku Lublina. Po wyjechaniu z łuku drogi zjechał on nagle na przeciwległy pas jezdni, gdzie czołowo zderzył się z jadącym z naprzeciwka samochodem ciężarowym z naczepą.

O ile kierowcy ciągnika siodłowego nic się nie stało, to kierujący pojazdem osobowym 35-letni mieszkaniec gminy Serniki doznał obrażeń ciała w tym złamania nogi. Został on przetransportowany do szpitala. Badanie alkomatem wykazało, że był on nietrzeźwy. Miał w organizmie 0,7 promila alkoholu.

(fot. nadesłane Paweł i Damian)

21 komentarzy

 1. pijanych kierowców je….ć prądem

  • je…ć prądem, i kodeksem karnym wszystkich kierowców popełniających wykroczenia czy przestępstwa drogowe.
   Nie będę tłumaczył pijanych kierowców/rowerzystów, ale codziennie obserwujemy wiele nieprawidłowych zachowań na drodze. Kierowanie po pijaku jest tylko jednym z nich. Ale czym szczególnym wyróżnia się ono nad innymi?

  • I bardzo dobrze .
   Niech siniak liże rany i o kuli się buja .

   • STARAMAINPARTNERA

    Czy już nie odpowiesz bo hejtujesz kolejne posty? A ze komentarzy piszesz setki dziennie to nie wracasz do poprzednich bo po co jak tyle jest nowych?:D siniaki to ma twoja siostra po powrocie z rajchu i pracy na „zmywaku” haha i przewlekłe zapalenie migdałów.

 2. No i przez takiego durnego kierowcę główna droga zablokowana na parę godzin. Dobrze że objazd jest blisko.

 3. Franek w orgii z klawiaturom....Śpiem sam z mnom.

  Dobrze dzień święty święcił,niedziela suto zakrapiana.Teraz będzie miał czas na przemyślenia.

 4. w niemczech 0.7 to nic

 5. tu raczej predkosc zadzialala

 6. Jechałem o 13 to tylko ślady na jezdni były ,oraz policja nie wiem czego pilnowała?

 7. od razu podawać imię i nazwisko i adres tego pijaczyny! napiętnowanie społeczne to jedyna droga do eliminacji zagrożeń z dróg!

  • Popieram! Wizerunek i dane osobowe w mediach szybko nauczą pijusów, że ryzykują swoją reputację. Jak jeden lekarz z drugim wójtem i trzecim adwokatem zobaczą swoje ryje na łamach prasy czy w TV, gdy ich twarz w memach stanie się synonimem przegrywu, a rodzina i znajomi będą się ich wstydzić to może kolejnym razem pomyślą nim zrobią taką głupotę,

   • STARAMAINPARTNERA

    Kobieta się odezwała, haha zyjesz dluzej bo bóg wynagradza ci czas stracony na parkowaniu. W dodatku blondynka, pisze o jakiś adwokatach i wojtach nie zrozumiała tego co czyta to dopiero tragedia.

  • STARAMAINPARTNERA

   0.7 o kur** zbrodniarz odrazu podawać imię i nazwisko, haha. Takim Marianom internet powinien być zabroniony, dożywotnio, Marian marchewki passatem już przewiezione?

 8. Tomek ale przyszalałeś!

  • Oj Zimny…..

  • StaryMAINPARTNERA

   Jak się domyslam znasz kierowce volvo nie prościej napisać/powiedzieć tego osobiście? Łatwiej napisać komentarz, anonimowo ? 🙂 no przyszalales pisząc to.

  • STARAMAINPARTNERA

   Jak się domyslam znasz kierowce volvo, nie prościej powiedzieć mu tego osobiście? Czy jednak łatwiej anonimowo napisać komentarz pod artykułem? No przyszalales pisząc to, jak masz na imię, internetowy janosiku 🙂

   • oho…, jakiś gey-komentator się odezwał.

    • STARAMAINPARTNERA

     No właśnie czytam o nicku: lokator ale co znaczy „gey-komentator”? To jakiś internetowy slang? Czyżby ten wyżej napisał drugi o innym nicku? podaj imię, farbowany lisie to przyszalejemy we dwóch. Jak ma się do kogoś problem to idzie i mówi nie pisze komentarz wiec zapraszam, ujawniasz czyjeś imię będąc anonimowy w internecie? Miej trochę godności i przedstaw się.

 9. STARAMAINPARTNERA

  Pewnie nawet tamtędy nie jechałeś ale za to masz nudne życie, tak nędzne ze siedzisz i piszesz te hejty w internecie żeby się dowartościować.