Niedziela, 19 maja 202419/05/2024
690 680 960
690 680 960

Budynek stanął w płomieniach. Właścicielki nie udało się uratować

Pomimo starań ratowników, nie udało się uratować życia kobiety, którą wyciągnięto z płonącego budynku. Obecnie policjanci pod nadzorem prokuratora ustalają szczegółowe okoliczności oraz przyczyny pożaru.

Pożar na terenie jednej z posesji w Woli Uhruskiej w powiecie włodawskim zauważony został w niedzielę po godzinie 5 rano. O wszystkim powiadomione zostały służby ratunkowe. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Kiedy strażacy dojechali na miejsce okazało się, że ogniem objęty jest parterowy budynek gospodarczy zaadoptowany do celów mieszkalnych. Ratownicy zostali też poinformowani, że w środku może ktoś się znajdować. Dlatego też oprócz prowadzenia akcji gaśniczej, strażacy ruszyli do przeszukiwania wnętrza budynku.

W jednym z pomieszczeń odnaleziona została starsza kobieta. Nie dawała ona oznak życia. Natychmiast ewakuowano ją na zewnątrz i przystąpiono do resuscytacji krążeniowo – oddechowej. Nie przyniosła ona jednak skutku. Ofiarą pożaru jest 83-letnia właścicielka posesji.

Trwa ustalanie przyczyn pożaru.

(fot. Policja Włodawa)

Komentarze wyłączone