Piątek, 23 lutego 202423/02/2024
690 680 960
690 680 960

Bochotnica: Zablokowana droga wojewódzka nr 824 po czołowym zderzeniu dwóch aut. Są ranni

W poniedziałek po południu w Bochotnicy doszło do czołowego zderzenia dwóch aut. Droga wojewódzka 824 jest całkowicie zablokowana.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek po południu na drodze wojewódzkiej nr 824 w Bochotnicy. Jak wstępnie ustalono kierująca autem marki Toyota, jadąc w kierunku Kazimierza Dolnego, na łuku drogi zjechała na przeciwległy pas ruchu i czołowo zderzyła się z autem dostawczym marki Citroen. Po zderzeniu jeden z pojazdów wypadł poza drogę.

Na miejscu interweniowała straż pożarna, pogotowie ratunkowe i policja. Kierujący autem dostawczym o własnych siłach opuścił pojazd przed przybyciem służb ratunkowych. Strażacy musieli użyć narzędzi hydraulicznych aby wydobyć kobietę z rozbitego pojazdu. Obie osoby z obrażeniami ciała trafiły do szpitala w Puławach.

Droga wojewódzkie nr 824 jest całkowicie nieprzejezdna. Puławscy policjanci pracują na miejscu ustalając dokładne okoliczności wypadku. Utrudnienia mogą potrwać do godziny 20.

Bochotnica: Zablokowana droga wojewódzka nr 824 po czołowym zderzeniu dwóch aut. Są ranni
2015-11-09 18:54:33
(fot. lublin112)

13 komentarzy

  1. baba za kółkiem

  2. no baba i ?

  3. No i co z tego ,że to kobieta prowadziła akurat to ma jakieś znaczenie.Bo już mężczyźni to tacy super kierowcy tak? Czasami to nie wystarczy ,że jest się dobrym kierowcą bo zdarzają się różne sytuacje na drodze. Więc nie obrażajmy tu kobiet bo Twoja żona czytając to nie byłaby dumna 😉

    • to z tego, że nie trafiła w swój pas ruchu więc powstaje pytanie kto ją z takimi umiejętnościami przepuścił przez egzamin

      • Ten sam egzaminator co tych wszystkich mistrzów kierownicy, którzy regularnie wycinają latarnie na Witosa o innych dachowaniach i wymuszeniach nie wspomnę.

  4. Toyota w miare nowa a złożyła sie jak tico 12 letnie

Z kraju

Polityka i społeczeństwo