Piątek, 24 maja 202424/05/2024
690 680 960
690 680 960

BMW wypadło z drogi, koziołkowało i zatrzymało się na polu. Dwie osoby w szpitalu

Do groźnego wypadku doszło dzisiaj po południu na drodze krajowej łączącej Lublin z Zamościem. Wstępną przyczyną zdarzenia była nadmierna prędkość.

Do wypadku doszło w środę po południu w miejscowości Dziecinin koło Fajsławic. Na drodze krajowej nr 17 Lublin – Zamość dachował samochód osobowy. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespoły ratownictwa medycznego i policja.

Jak nas poinformował Piotr Wasilewski z Komendy Powiatowej Policji w Krasnymstawie, pojazdem podróżowały dwie osoby. Kierujący bmw mężczyzna, jechał w stronę Zamościa. Stracił panowanie nad autem, które następnie zjechało na pobocze i kilkukrotnie koziołkując zatrzymało się na pobliskim polu.

Do szpitali zostały przetransportowane obie osoby. W chwili obecnej nie jest znany stan zdrowia poszkodowanych. Wstępną przyczyną wypadku była nadmierna prędkość, z jaką poruszał się kierowca. Policjanci ustalają teraz szczegółowe okoliczności zdarzenia.

BMW wypadło z drogi, koziołkowało i zatrzymało się na polu. Dwie osoby w szpitalu
BMW wypadło z drogi, koziołkowało i zatrzymało się na polu. Dwie osoby w szpitalu

(fot. nadesłane)
2016-10-26 16:47:39

53 komentarze

  1. Tak mam BMW i co z tego , lubię wygodę , dbam o bezpieczeństwo swoje i innych uczestników drogi . Obrażają mnie niektóre z komentarzy , muszę zaznaczyć że nie wszyscy jesteśmy jednakowi , uszanujcie to . Baaardzo mnie śmieszą kompleksy tych którzy piszą o rozmiarach „wacków” jestem przecież kobietą która kupiła auto marki BMW . Żal mi wypisujących głupoty , lepiej jak by zadbali o siebie a nie siedzieli na necie ,to tyle dziękuję -pozdrawiam .

    • Napiszę tak: wiele osób, których stać na 10 letnie BMW nie kupuje takiego samochodu z prostego powodu, w naszym społeczeństwie panuje przekonanie, że to samochód dla dresów i wiejskich głupków. Nie wszyscy chcą być tak postrzegani skoro mogą kupić inne równie bezpieczne auto pewnie młodsze rocznikiem w tych samych pieniądzach. Trzeba być bardzo odpornym na to co inni myślą o Tobie albo być zagorzałym fanem marki żeby kupić BMW.

      • Do Lu . Masz racje co do tego że bywają ludzie omijający markę tylko ze względów „a co ludzie powiedzą” . Ja mam swoje zdanie , należy łamać stereotypy , myśleć głową , szanować siebie i innych .

  2. Jechali z Zamościa do Lublina. A gdzie tir który zajechał drogę?

Wiadomości z info112