690 680 960

BMW pędziło pod prąd drogą ekspresową. Kierowca zawrócił na trasie szybkiego ruchu (wideo)

Surowe konsekwencje czekają kierowcę BMW, który zawrócił na drodze ekspresowej, po czym poruszał się pędząc pod prąd. Na szczęście dzięki refleksowi pozostałych użytkowników trasy, nie doszło do żadnego wypadku.

W czwartek około godziny 15 kierowcy poruszający się drogą ekspresową S12/17 w kierunku Lublina dostrzegli pędzące pod prąd auto. Kierowca nie zwracał uwagi na sygnały klaksonów, ani też dawane mu znaki. Jakby nigdy nic jechał lewym pasem jezdni stwarzając ogromne zagrożenie dla innych uczestników ruchu drogowego.

Jak się okazało, początkowo kierowca auta jechał zgodnie z przepisami w kierunku Lublina. Jednak na odcinku między Markuszowem a Garbowem postanowił zawrócić. Następnie skierował się pod prąd z powrotem w stronę Warszawy. Całe zdarzenie zarejestrowała kamera umieszczona w jednym z pojazdów.

O wszystkim zaalarmowana została policja. Jak nam przekazał kom. Kamil Gołębiowski z Komendy Miejskiej Policji w Lublinie, sprawą obecnie zajmują się funkcjonariusze z Komisariatu w Niemcach. Kierowcę BMW czekają surowe konsekwencje za swoją, nie da się ująć tego inaczej, głupotę.

(wideo – nadesłane – MG)

28 komentarzy

 1. Można mu życzyć jedynie wyprzedzających się tirów 😉

  • Szkoda ludzi. Lepsze byłyby dwa burakowozy.

   • nieKrytyKrytyk

    albo policyjna beemka, to podwójne burakowozy, jako 2 burakowozy że auta i burakowozy ze 2 policjamstrów z radiolce

 2. Ale złapali tego artystę?

 3. I takich idiotów powinno się jak najszybciej eliminować.

 4. Sebix przejechał zjazd, to nie będzie 20km jechał do następnego!
  Kawałeczek zawróci i nic się nie stanie…

  Porażka.
  Jeszcze jak geriata odjeebie taki manewr, to można to przyjąć na karb słabnącego umysłu, ale tu – chyba umysłu zabrakło całkowicie, jakaś atrofia permanentna.

 5. Na debi.. nie ma sposobów ,wystawić sowity mandat przebadać u psychologa ,zabrać dożywotnio uprawnienia ,

 6. zabrać PJ i skierować na obserwację psychiatryczną

 7. Powinni [***] zabrać prawko dożywotnie i kilkadziesiąt tys grzywny , trzeba mózgu nie mieć żeby tak zrobić .

 8. nieKrytyKrytyk

  no i co z tego przecież ma beemke, a wiadomo bolidem młodego wieśniaka można więcej, jeszcze pewnie 2.0 z dołożonym głośnikiem, znaczy tłumikiem

 9. Takim osobom powinni dożywotnio zabierać prawo jazdy + kara pozbawienia wolności na jakis okres. Jazda pod prąd ekspresówka to jest jak dla mnie „usiłowanie zabójstwa z premedytacja”, nie da się tego inaczej wytłumaczyć. Bez pobłażliwości dla takich osób.

Kursy walut

 • USD 3.985zł -0.15%
 • GBP 5.0509zł -0.09%
 • EUR 4.3337zł -0.36%
 • CHF 4.5678zł 0.02%

Polub nas