690 680 960

Biłgoraj: Miała niemal 3 promile. „Opiekowała się” dwójką małych dzieci

W niedzielę biłgorajscy policjanci zatrzymali kobietę, która mając niemal 3 promile alkoholu, miała pod opieką dwójkę dzieci. Wkrótce kobieta odpowie za swój czyn przed sądem.

W niedzielę około godziny 22 biłgorajscy policjanci otrzymali zgłoszenie o nietrzeźwej kobiecie opiekującej się dziećmi, na terenie jednego z osiedli bloków mieszkalnych w Biłgoraju.

– Skierowany na miejsce patrol pod wskazanym adresem zastał zamknięte drzwi. Z uwagi na dochodzące z wnętrza mieszkania krzyki, płacz i pisk dziecka, mundurowi z pomocą straży pożarnej weszli do środka. W mieszkaniu policjanci zastali dwójkę małych dzieci i śpiącą matkę – informuje st.sierż. Joanna Klimek z biłgorajskiej Policji.

Mundurowi przebadali alkomatem 27-latkę, jak się okazało miała ona w organizmie niemal 3 promile alkoholu.

– Dzieci w wieku 2,5 roku oraz niespełna 10 miesięcy zostały przekazane pod opiekę Wioski Dziecięcej SOS w Biłgoraju. Ich matka stanie wkrótce przed Sądem – dodaje st.sierż. Joanna Klimek.

Kobiecie grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

2016-12-05 12:10:26
(fot. ilustr. lublin112.pl)

16 komentarzy

 1. Wiklinowy Nocnik

  500+ dziala

  • Jacy wy wszyscy jesteście głupi bo gdyby nie miała 500+to by nie piła ja mam 500+i nie jestem patologią a wy wszystkich do jednego worka żenada

 2. Tak, oto i kolejny efekt 500+

 3. Nie wszyscy,ja biorę 1k+ a pije za swoje jak do tej pory.Kasa idzie w korepetycje,sport itd.Ręka by mi uschła jak bym …… za dzieci pieniądze.

 4. Pampalini łowca zwierząt

  To już we własnym domu nie można sobie wypić. Matka Polka dzięki 500+ podniosła współczynnik demograficzny kraju a tu na nią wysyła się policję i straszy sądem.

 5. T o Ty ,ale większość traktuje dzieci jak bankomat.

 6. Odebrać pijakowi bachory.

  • Odebrać, a co potem? Matka Polka uwolniona od dzieci, poszłaby siedzieć za nasze podatnicze pieniądze, a dzieci do domu dziecka, czy innej wioski SOS?
   Też na koszt podatnika?
   Takie rozwiązanie Ci odpowiada?

 7. Zawsze ubecy i milicjanci od 500+ możecie dołączyć 13 z własnym postulatem: „Zabrać dzieciom i dać nam a nie odbierać”.

 8. Ani be , ani me ,siedzieć to ona nie pójdzie ,tylko za 9 miesięcy znowu dziecko i becikowe i inne jakieś z tym związane profity. Tak teraz panie inwestują- 3 w domu dziecka, a ” produkcja” dalej idzie.

  • Jak w domu dziecka to z 500+ nici. Wymyśl coś innego. Tylko gejom te pięćset przeszkadza. Sami na otrzymanie szans nie mają. Przy każdej okazji muszą coś wtrącić. Zryte berety do spodu, choć podobno można to leczyć.

   • Taa…. przeczytaj i pomyśl , a potem jeszcze raz i jak nie zrozumiesz to się zastanów czy Ciebie można jeszcze wyleczyć.

   • Taa… ono pieski kocha, a nie ludzi i też chciało by 500+, ale tylko anus boli od starań, a dziecka jak nie było tak nie ma…

    • Konkretny. tak kocham pieski ,kotki i moje dziecko też kocha pieski i czasem też Ci tu odpisuje. A co do 500 to zrezygnowaliśmy z żoną, mam to szczęście , że stać nas wychować i kształcić dzieci bez pomocy państwa . Od 15 lat prowadzę firmę która sponsoruje schronisko i nikt tego nie potępia .

 9. Wysteryliować ją

Kursy walut

 • USD 4.2928zł 0.29%
 • GBP 5.2571zł -0.51%
 • EUR 4.692zł -0.34%
 • CHF 4.7023zł -0.26%

Polub nas