Niedziela, 21 lipca 202421/07/2024
690 680 960
690 680 960

Białoruś zamyka granice dla polskich przewoźników. Będą mogli korzystać tylko z przejścia w Koroszczynie

Wszystkie samochody ciężarowe polskich przewoźników, aby wjechać do Białorusi lub też opuścić ten kraj, będą musiały korzystać z przejścia granicznego w Koroszczynie. To reakcja tego kraju na sankcje wprowadzone przez Polskę.

32 komentarze

 1. Jak w komencie przy poprzednim artykule na temat zamkniętego przejścia kto komu zaszkodził? Błazenada i pokazanie bezmyślnych ruchów antypolskiego nierządu, wychodzą na przekór normalnym obywatelom a przede wszystkim przedsiębiorcom.

 2. Załatwili Rolników,teraz załatwią transportowców.

 3. Czyżby to jakieś preludium?

 4. Właśnie wychodzi na jaw to o czym mówił Emil Czeczko: podlaskie lasy i bagna skrywają szczątki setek uchodźców. Kilka dni temu odkryto zwłoki etiopskiej chrześcijanki z modlitewnikiem w dłoniach, którą zagoniono do lasu gdy była już na polskiej ziemi. To zbrodnia i pogwałcenie wszelkich międzynarodowych konwencji ratyfikowanych przez Polskę, Kwestią czasu jest kiedy Emil Czeczko zostanie zrehabilitowany i pośmiertnie awansowany.

  • Komu takie głupie bajki wciskasz ruski trollu?

  • Nie pisz bzdur jak nie masz pojęcia Polskie służby są zbyt łagodne w postępowaniu z nielegalnymi przestępcami !

   • Kto powiedział, że to są przestępcy. Powinna być weryfikacja. Pośród wszystkich uciekinierów przed reżimem i wojną znajdą się i przestępcy ale przypuszczam, że odnaleziona kobieta raczej przestępcą nie była.

  • bagna skrywają, tylko że szczątki pomordowanych przez NKWD…

 5. Uje,,nie naszej gospodarki w toku. Inni beda wozic,eksportowac a my nie. Czy wy tego nie widzicie? Antypolski rząd polskojezyczny na uslugach usraela.

 6. Odpowiedź strony Polskiej jest adekwatna. Możecie nam skoczyć na kant d… .

 7. jeszcze do was nie dotarło?

  Białoruś, ukraina i ruskie to jedno plemię o różnych nazwach. Stawiać mur od mazur po bieszczady i niech się wybiją. Wy naiwniacy pchacie tam dary, pomoc i pieniądze, a później otrzymacie nóż w plecy albo bombkę.

 8. Realista pacyfista

  Zamknąć wszystko. Granice, lotniska, porty, drogi. Niech nic nie jeździ, lata i pływa. To wszystko dla naszego dobra przecież. Aaa i jeszcze maski na gęby pozakładać i trzymać odstęp społeczny

 9. Ukraina chcę do nato i unii na dość reżimu Putina.

 10. łukaszenka powinien wisieć na tym samym słupie co mor derca putin

Z kraju

Sport