690 680 960

Biała Podlaska: Trzy osoby zatrzymane w sprawie śmiertelnego potrącenia na ul. Łomaskiej

Bialscy policjanci zatrzymali trzy osoby, które mają związek z tragicznym wypadkiem na ul. Łomaskiej w Białej Podlaskiej. W piątek auto przejechało tam mężczyznę. Poszkodowany zmarł w szpitalu.

Do śmiertelnego wypadku doszło w piątek około godziny 22 na ul. Łomaskiej w Białej Podlaskiej. Jak wstępnie ustalili bialscy policjanci kierujący autem osobowym najechał na leżącego na jezdni mężczyznę. Kierowca nie udzielając pomocy poszkodowanemu odjechał z miejsca wypadku. W wyniku ciężkich obrażeń ciała 58-letni mieszkaniec Białej Podlaskiej zmarł w szpitalu.

W niedzielę do sprawy zatrzymano trzy osoby, dwóch mężczyzn i kobietę.

– Zatrzymani są mieszkańcami Białej Podlaskiej. Kryminalni zabezpieczyli również samochód marki VW Golf, który uczestniczył w tym wypadku. Dzisiaj z zatrzymanymi będą wykonywane czynności procesowe. Śledczy ustalają ich związek ze śmiertelnym wypadkiem – informuje kom. Jarosław Janicki z bialskiej Policji.

Sprawca śmiertelnego potrącenia usłyszy zarzuty w bialskiej prokuraturze, która będzie prowadziła śledztwo w tej sprawie.

2016-03-14 10:44:53
(fot. ilustr. lublin112.pl)

4 komentarze

 1. Wiklinowy nocnik

  uniewinnic, droga nie jest od lezenia przez pijusa…

 2. Cimcirymci Hu ha !

  Co sprawca, to sprawca, ale zarzutami prorok powinien obdarować też i tych, którzy owym wieśwagenem jechali i też nie udzielili pomocy, ani nawet nie wpłynęli na tego tchórza, który siedział za kółkiem.

 3. jaki golf-dwójka czy trójka.

 4. Czlowiek nie umial pic przewrócił i nie miał siły się podnieść wiec zasnął, a ktoś ma za to odpowiedziec bo nie zdążył zobaczyć go na jezdni…..chore

Kursy walut

 • USD 4.5164zł 0.75%
 • GBP 5.4141zł -0.08%
 • EUR 4.6813zł -0.05%
 • CHF 4.7449zł -0.22%

Polub nas

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Mikołajki w VIVO! Lublin
Badania bez skierowania. Okulistyczne Mikołajki w Poradni Okulistycznej Dziecięcej 1 Wojskowego Szpitala Klinicznego z Polikliniką SPZOZ w Lublinie
Walka o drugie z rzędu zwycięstwo na własnym parkiecie, konkurs „Rzuty za buty” i bezpłatny popcorn, czyli kolejny mecz koszykarskiej Lublinianki już w niedzielę
Zbiórka na rzecz psychiatrii dziecięcej
Zbiórka darów dla potrzebujących w Ukrainie